חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 
חתונה יהודית > טיפים > גני אירועים ? - חסכון משתלם

 

איך עושים חתונה יוקרתית במינימום השקעה כספית?
 
מאת: בר דניאל מנהל שיווק ומכירות גן סיטי אירועים-רחובות.
 
ב-10 השנים האחרונות ענף האירועים עבר שינוי מרענן: מאולמות אירועים מלאים במראות, קריסטלים וזהב על הקירות לגני אירועים יוקרתיים עשירים בירק וצמחיה אקזוטית.
זוגות רבים נאלצו לשלם כסף רב כדי לזכות להתחתן בגן אירועים יוקרתי ולערוך את חופתם סביב עצים, צמחים ו/או תחת כיפת השמיים כשהרוח נושבת על פניהם וקול פכפוך הנחל הזורם בגן נשמע באוזני אורחיהם. לא עוד! נראה כי בשנה-שנתיים האחרונות גני אירועים החלו להוריד מחירים וזאת בעקבות פתיחת מס' גני אירועים חדשים באזורם כך, "כשההיצע גדול המחיר יורד".
ובכל זאת, איך ואיפה ניתן לחסוך עוד יותר?כל זאת, בלי לפגוע ברמת האירוע...
ראשית, רצוי להזמין חתונה בתאריך הקרוב ביותר ליום החתונה ככל שתקדימו להזמין תאריך, מחיר החתונה יהיה גבוה יותר. גני אירועים נוטים לרדת במחירים כשתאריך ההזמנה קרוב יותר לתאריך החתונה.
שנית, תתפשרו על יום בשבוע. יום ה' הוא המבוקש ביותר ולכן, גם עולה יותר. למרות, שהסטייק פרגית של יום א' אינו פחות טעים. אזכיר גם את נושא הפקקים הרבים בדרך לגני אירועים שביום ה' וריבוי חתונות של חברים וקרובים.
דבר נוסף, היום להתחתן בחורף כבר לא קשה ומסורבל כבעבר. גני אירועים מצאו פתרונות נוחים, חימום, אוהל וכו'... שוב, עקרון ההיצע מול ביקוש.
לגבי שאר ההוצאות "שמסביב":
1. בשביל חופה של חצי שעה אין צורך להשקיע אלפי דולרים בעיצוב אלא, ניתן להשקיע סכומים קטנים יותר או לקחת יוזמה, לקנות פרחים, או כל אביזר עיצובי אחר שעולה במוחכם, לשלוח חברים טובים (רצוי חברות) ביום האירוע ולהוסיף אלמנטים לחופה הקיימת של גן האירועים ולמרכזי השולחן וכך חוסכים כמה שקלים וגם עושים עיצוב המתאים לכם בדיוק!
2. להקה דתית היום לוקחת סכומים הנעים בין 1200 -1600 דולר תלוי ברמת הלהקה ובמס' הנגנים ניתן לוותר על נגן קלרינט ו/או טרומבון שנותן אקורד עזר כל שעה אם הדבר חוסך לכם 500 ש"ח. תקליטן דתי היום בא בחשבון יותר מתמיד גם מוזיקה חסידית איכותית, גם סגנון צעיר ובמחירים סבירים בהחלט.
3. השתדלו לוודא שוב מי מגיע? וכמה? לעיתים, במס' שיחות טלפון יום לפני החתונה ניתן לחסוך 10-20 מנות.
4. מלאו את השולחנות לפני פתיחת שולחנות רזרבה. מנו נציג אחראי שידאג לכך ושוב, תחסכו 10-20 מנות נוספות.
 
והעיקר שיהיה במזל טוב,
תגובות ניתן לשלוח למייל: DB09@WALLA.COM