חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ????? \ ??????  > ????? \ ??????? > "ארמונ-יה" לשמחה אמיתית!
חזור 
"ארמונ-יה" לשמחה אמיתית!
התחלנו את דרכנו בישיבת ארץ הצבי שבישוב פדואל שם למדנו, והיינו חברים בבית המדרש. הנגינה בלילות בישיבה הולידה חיבור מוזיקלי ונשמתי בין חברי הלהקה, ואחרי הצבא מיסדנו את הקשר והקמנו את 'ארמונ-יה'. מאז החלה דרך רצופה שמחות ריקודים וחיוכים, ומאות חתנים וכלות זיכו אותנו בלשמח אותם. אמר רבי נחמן בר יצחק: "כל המשמח חתן וכלה כאילו בנה אחת מחורבות ירושלים". מכאן שמינו 'ארמונ-יה', ארמון לה' יתברך. שמנו לעצמנו מטרה ברורה- לבנות את בית המקדש! כל מי שמשמח חתנים וכלות זוכה לבנות את בית המקדש, ממש כך- מי שרוקד ומשמח, עוזר בבניה אבן אחרי אבן, חופה אחרי חופה, בית אחרי בית. והנה זה עומד אחר כותלנו משגיח מן החלונות ומציץ מן החרכים. עוד שנייה! נשמח לשמח אתכם ביום החשוב בחייכם, המון מזל טוב!

טלפון :
052-8903622
נייד :
כתובת :
כל הארץ 


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
1" src='/uploadfiles/surf_images/a1992/c1.jpg' />
SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery
 07/11/2015 22:19:23- בינה ואחיעזר בוחניק
היה מושלם, ולא נפסיק להמליץ!!
אז התחתנו לפני חמישה חודשים, הכל כמעט נשכח מהחתונה... אבל השמחה האמיתית שליוותה את חתונתנו היא -לא תישכח, לא מאיתנו, ולא מהאורחים הרבים שנכחו באירוע, התגובות היו נלהבות החל מסגנון המוזיקה ומהשירים שנוגנו מכל הלב, עצמת המוזיקה,וכלה בשירי הביניים בחופה שהצליחו להקפיץ ולרגש את כוולם ובקיצור היה מושלם, ולא נפסיק להמליץ, !!תודה , בינה ואחיעזר בוחניק

04/11/2015 11:42:52- אלקנה ובת שבע
להקת ארמוניה היקרה
אין מילים איזה שמחה ריקודים והכל בקדושה ורצון לשמח את כולם באמת שאתם הלהקה מספר 1 בארץ אין כאלה דברים אוהבים אותכם מאוד ושמחים שבחרנו בכם ללהקה של החתונה שלנו תודה רבה אלקנה ובת שבע בחטיזן

20/10/2013 12:31:03- נעמה ורוני יורמן
היהלום שבשוק החתונות
כשאנחנו עמדנו להתחתן הכרנו כבר הרבה להקות חתונות אבל ידענו שאנחנו לא מתפשרים על משפחת ארמונ-יה. למה משפחת ולא להקת ארמונ-יה? כי בניגוד להרבה להקות הם פשוט "משפחה" נוספת שליוותה אותנו מהרגע שהתארסנו ועד ליום המרגש.תאמינו לי שעם כל הלחץ מסביב כל כלה הייתה מאושרת עם להקה שכזו שמורידה לה אבן מהלב ויכולה להיות רגועה שהלהקה הכי איכותית הכי שמחה והכי מקצועית וקשובה לזוג תעשה את החתונה לאירוע מושלם!מאז אנחנו רק ממליצים בכל פה שלהקת ארמונ-יה תעשה לכל הזוגות שאנחנו מכירים את החתונה כי פשוט אין להקה אחרת!!!!תמהרו!!!אז תודה לכם משפחת ארמונ-יה על אירוע סופר שמח קדוש ומרגש! בזכותכם.

06/10/2013 18:03:12- משה ושולמית ליבמן
להקה עם נשמה
לכל מן דבעי! בעלי ואני שמחים להודיע לכל תושבי כדור הארץ הזה כי להקת ארמונ-יה שמחה אותנו ואת אורחינו ביום הכי חשוב בחיינו. הם עמדו בדרישות באופן מדויק ומלא: דייקו בזמנים, היו קשובים, נגנו בווליום תואם במהלך הסעודה כך שאפשר היה לדבר בלי לצעוק, ומעל לכל נתנו את הנשמה (ראו כותרת). להקה יקרה ה' יברככם בטוב וישלם שכרכם בשפע. תודה שולמית ומשה ליבמן

26/09/2013 21:31:31- שלומית ונתאי
פשוט תודה!
אני משער שעל כל להקה ניתן לומר שהם מנגנים יפה.אבל אם נרצה להגיד דבר אחד שמייחד אתכם להקת ארמוניה אתם להקה עם נ-ש-מ-ה!!! פשוט נתתם את כל כולכם כדי שיהיה לנו ערב מיוחד.לא לחינם אחרי חודש כל החברים שהתארסו שאלו עליכם. לא באתם בשביל הכסף באתם בשביל המצווה לשמח חתן וכלה.תודה על המקצועיות הנתינה וההשקעה !מעריכים המון.נתאי ושלומית.

22/09/2013 10:22:41- נדב ונעמי
תודה רבה שניגנתם בחתונתו!!!
שימחתם אותנו מאוד!!!ממליצים בחום!

15/09/2013 23:17:03- אלי ותמר
פשוט תודה
בלי ארמוניה פשוט לא היה אותו דבר!!! הכל תיקתק בדיוק כמו שרצינו!!! שמחה מטטווררפפתת!!! אל תפספסו את החתונה שלכם! באחריות מלאהה!! אלי ותמר :)

15/09/2013 23:04:03- אלי ותמר
אין מצב שאתם מפספסים את החתונה שלכם!!
בלי ארמוניה פשוט לא היה אותו דבר!!! הכל תיקתק בדיוק כמו שרצינו !!! שמחה מטורפתתת!! באחריות מלאההה!!!! אלי ותמר :)

28/05/2013 17:50:15- מאיה וחגי בן אבו
ללהקת השמחות מספר 1!
הסיפור שלי איתכם התחיל לפני שנים בחתונות הראשונות של חברות שלי. כשהייתי שומעת אתכם כל חתונה נשבעתי שאותכם אקח לחתונה שלי ואכן קיימתי! וזאת אכן הייתה בחירה מוצלחת- הייתם קשובים לנו, ניגנתם מצויין ואפילו אחד מכם נכנס למעגלים ורקד -זה כיף שאתם מרגישים בשמחתנו ולא נשארים מחוץ לה. תמשיכו ככה לשמח את עם ישראל עלו והצליחו ושנשמע מכם יותר!!!אגב, מרוב שאני מעריצה שלכם, גם הוספתי לכם קרדיט בסרטון תמונות בחתונה שמנו את "קרוב מתמיד" כשיר רקע;)

28/04/2013 14:25:39- חמוטל ויגל
שיהיה במזל טוב [-;
עדיף מאוחר מאשר אף פעם...רק רצינו להגיד תודה רבה!ללהקת ארמוני'ה שעשו לנו הרבה שמיייח בחתונה!!נהננו מאוד וקיבלנו הרבה תגובות מפרגנות מהאורחים...הלהקה קלטה את הסגנון שלנו ושל הקהל והרימה את הרחבה..!(-;

18/04/2013 23:20:04- יעקב ואביגיל נתן
זאת הלהקה
התחתנו ביח' אדר התשע"ג בגן ארץ קדם - השמחה הייתה גדולה בעיקר ובזכות הלהקה המצויינת והמשובחת.האמת שעלו כמה שמות של להקות לפני כן אבל כשראינו אותם בשטח באירוע שלפני - לא היינו צריכים לחשוב פעמיים. אנחנו ממליצים בחום !!! לכו לראות אותם.הם טובים בלהרגיש את הקהל - אצלנו הקהל היה מעורב דתיים ופחות מזה.אנשים מתוקים - הם לא רק מוסיקאים וזהו. ההתנהלות מולם מאוד נעימה זורמת ונוחה. מאוד !!!חוץ מהם נשמח לייעץ לכם חתן וכלה בכל נושא אחר - כמו שייעצו לנו - בשמחה !יעקב ואביגיל נתן aveya13@gmail.com

31/03/2013 14:34:14- פדואל
להקת ארמוניה התותחים
התחתנו לפני חודש באולמי "השרון" בכפ"ס. היה ממש משמח בחתונה והרבה מהשמחה הזו הייתה בזכות ,ארמוניה". מהתחלה זה היה ברור שניקח אותם, היחס אלינו היה ממש משפחתי,אנחנו מאוד מאוד שמחים על הבחירה בהם. אנחנו ממליצים לכל זוג שרוצה שהשמחה מאוד תורגש בחתונה שלו שיקח אותם.

27/03/2013 16:30:23- אחיעד ואיילת, תשע"ג
להקה מומלצת, וגם הדיסק
אנחנו ממליצים בחום על להקת ארמוניה המצויינת. הם היו מצויינים בחתונה שלנו, הצליחו גם לשמח בטירוף, גם לגוון, גם להיות קשובים לציבור המגוון ולבקשות שלנו, גם להשאיר את הסגנון הייחודי שלהם וכל זה בלי "לגנוב" את הבמה ולהתבלט יותר מידי.חוצמזה הם גם היו אדיבים ומקסימים לאורך כל הדרך, הם מאוד מאורגנים ודואגים לתאם ציפיות עם הזוג והמשפחה כבר לפני שחותמים ככה שלא יהיו הפתעות. האתר שלהם מושקע ונוח, ומבין שאר הלהקות עם מספר נגנים דומה וותק ואיכות שווים, ההצעת מחיר של ארמוניה הייתה המנצחת.ממליצים גם על הדיסק, קוראים לו "השמיעני" והוא ממש טוב!תודה לכם, ארמוניה, על השמחה האמיתית שהענקתם לנו.

24/03/2013 22:07:52- אמרי
שמחים באמת
להקת ארמוניה ליוותה את החתונה שלי ושל אשתי והיה שמחה עצומה ואור גדול.הסיבה העיקרית שבחרנו את החברה הטובים והאמיתיים הללו הייתה השמחה הפשוטה הכנה והטבעית שיצאה מהם כשבאנו לשמוע אותם. הורגש שהם שותפים בשמחה של הזוג, שיש להם רצון גדול ואמיתי לשמח חתן וכלה. תודה רבה, שתזכו לשמח עוד זוגות בישראל.

10/01/2013 17:16:43- שי ורותם חסון
להקת ארמונייההה!!!!
להקת ארמוניה!!! רצינו כך להודות לכם על החסד שעשיתם איתנו בחתונתו!!! איזה רצון טוב, איזה שמחה, איזה מוזיקה, איזה מקצועיות, איזה יחס טוב, איזה מצווה עשיתם!! כ״כ ממליצים לכל החתנים והכלות החדשים - רק ארמוניה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! באמת שמחה אמיתיתי!!!!!! פשוט כיף להיזכר בחתונה והכל בזכותכם!!!! עד היום אנחנו שומעים מהאורחים שהיו בחתונה שהרבה זמן הם לא ראו שמחה אמיתי שכזאת!!! אין עליכם!!!! מעריכים כ״כ רותם ושי חסון

02/01/2013 20:42:59- עדי ובן שינדלר
להקת ארמוניה התותחים!!!
אין על להקת ארמוני-ה, הקצב המשוגע השמחה האמתית שהם יוצרים, גורמים לשמחת חתן וכלה אמתית.היחס החם שיעקב ואורי נותנים גורמים לחוסר דאגה.ממליצים בחום..

30/12/2012 09:57:36- יצחק ושירלין מרציאנו
הלהקה מס' 1!!!!
אין מילים לתאר את השמחה האמיתית והאור שהלהקה המדהימה הזאת מקרינה! לא היינו מעלים בדעתנו לבחור להקה אחרת ליום החשוב לנו ביותר אלא רק ארמונ-יה!! להקה ייחודית עם מוסיקה מהנשמה ורצון לשמח באמת!! מוסיקאים מוכשרים שמבינים קהל ומנגנים בול לטעם שמתבקש!! להקת ארמונ-יה אין עליכם אתם תותחים..אוהבים אתכם ושיהיה רק בשמחות :-)

08/12/2012 18:38:40- גיל וענבל
שביעות רצון!!
בזכות להקת "ארמוניה" המדהימים הייתה לנו ב"ה חתונה ממש שמחה וכיפית!הלחץ שאנשים לא יתחברו למוזיקה מסויימת או שלא יתאים בדיוק למה שאנחנו רוצים התפוגג ברגע. הלהקה ידעו בדיוק מתי לשים איזה שיר ולאיזה סוג של אנשים להתאים אותו. בקיצור...הם אלו ששיפרו לנו את החתונה בכמה רמות! היה פשוט מדהים!!אז תודה רבה על כל האכפתיות, הפרגון וההשקעה!!אוהבים אתכם!!!!!

08/12/2012 18:06:22- עדי ואוהד בן הרוש
פדואל
רצינו להודות ללהקת ארמוניה ולעומד בראשה יעקב אסרף-על כל הסבלנות ההקשבה השמחה והנתינה שלו ושל כל חברי הלהקה-ע"מ שהאירוע הכי חשוב יצא כמו שתכננו.הן בבחירת השירים והן הקשות האישיות התקבלו בשמחה ובהקשבה!!כמוכן ראוי לציין שהמחיר שווה את השמחה שאתה מקבל ואת השבחים שלאחר מכן על להקת ארמוניהאנחנו ממליצים בחום!!עדי ואוהד בן הרושיב תמוז התשע"ב

07/12/2012 15:10:42- משה וספיר
ארמונ-יה תודה!
בס"דהתחתנו לפני חודש וחצי ועד היום אנחנו מקבלים טלפונים לגבי הלהקה המדהימה הזאת. ארמונ-יה הצליחה לסחוף את כולם לרחבה ,ולרגע אף אוזן לא נשארה אדישה למוזיקה הכל כך מיוחדת ולשמחה שכל אחד מחברי הלהקה נתן . . תודה!!!!משה וספיר:)

07/12/2012 14:43:22- דנה וגיא כהן
פשוט תודה!!
צוות ארמוניה עשו לנו את האירוע ממש שמח וקופץ! נתנו את הלב והנשמה שנינו הרגשנו שהם חלק מהאורחים שבאים באמת לשמח ממקום אמיתי! הכסא כלה והחופה היה ממש מרגש ומקצועי תודה רבה על הכל !!

08/07/2012 13:43:58- שלמה ואליענה לחיאני
אין מילים עשו את השמחה!
היה לנו חודשיים וחצי לארגן חתונה ובחסדי ה' הרביםמצאנו את להקת ארמוניה,כבר התלהבנו מהאתר המושקע והמפורט שלהם נסענו באותו יום לשמוע אותם תוך-רבע שעה החלטנו שזה הלהקה שלנו:).החתונה שלנו הייתה מדהימה וכל כך שמחה והכל באוירה של קדושה ואנשים שעושים שמח מתוך קדושת שימוח חתן וכלה:)תודה תודה באמת שכל כך נהנו בחתונה!כבר בחופה אנשים התענינו ושאלו מי הלהקה!.באמת כדי לכם לקחת אותם כל החתונה מכיסא כלה,כיסוי הינומה,חופה ריקודים ועד 7ברכות=פשוט כיף אין עליהם!תודה על אירוע שלא ישכח:)!!שלמה ואליענה לחיאנינ.ב- כל הסבים וסבתות אמרו שהם אחלה ולא רועשים מידי!

01/07/2012 15:16:27- מורן ועוז מנחם
מאיפה להתחיל ואיך לסיים?
אז אכן המילים צרות מלהכיל את להקת ארמוניה, מהרגע הראשון שראינו את חברי הלהקה הרגשנו את השמחה שפורצת מהם! ב"ה השם הטוב זיכה אותנו להיחשף ללהקה מדהימה זו, אחרי אינספור חיפושים, באמת, והרבה להקות בדרך, לראות את חברי הלהקה שנכונים כ"כ לשמח ועושים זאת לשם המצווה בצורה כ"כ אמיתית וכנה, בצורה שפותחת את הלב, אני יכולה לרשום שעות על השבחים שיש לנו על הלהקה ועל הזכות שיש להם בהפיכת החתונה שלנו לדבר הכי משמח שניתן לתאר! אנחנו בעלי תשובה מגיעים ממשפחות שבהם ב"ה כל ישראל אחים ויש מכל המינים וכל הגוונים החל ביהודים טובים שלא מקיימים את כל המצוות ולא מכירים את סגנון החתונות הדתי וכלה בדוסים דוסים חרדים עם כל המשתמע מכך! ארמוניה בניצוחו של יעקב אסרף האגדי הפגינו יכולות מדהימות להשאיר את הרחבה מלאה לאורך כל הערב ולמלא שמחה בלב כל האנשים, עד היום הטלפונים לא פוסקים והשבחים על הלהקה בעיקר, כולם, כולם, כולם התחברו למוזיקה ושבחו אפילו אמי שחיתנה כבר את שני אחי בחתונה חילונית מסורתית חששה מאוד מהלהקה ומאופי החתונה, והיום מודה בלב שלם שחבל.... חבל שלא הכרנו את יעקב לפני! אין שמחה כמו שהם עושים באמת, ממליצים בחום ובאהבה, זו הבחירה הנכונה וההגיונית גם מבחינת תקציב! כמו שאמרתי קשה לנו לסיים את השבחים, אם אתם עדיין מתלבטים וחבל שכך, אבל זה ברור לךאור הלחץ בו אתם נתונים, אתם יכולים לבקש מיעקב את הטלפון שלי ותיהיו רגועים! אין לי ספק שנשמות החברים בלהקה הם מנציצות אלו שחוו את שמחת בית השאבה, כי באמת שמחה כזו אמיתית לא נראתה הרבה זמן! הם נותנים את כל הלב והנשמה ואף מעבר לכך בלי להתחשב בכסף, הם ממש נשארו עד הסוף למרות שהחתונה התאחרה הם עשו זאת בשמחה!השם יברך אותכם!!!! תודה רבה רבה רבה! רק טוב! אוהבים ומוקירים! עוז ומורן!!!

25/06/2012 23:24:29- גבריאל וחפצי'ה
היה מעולה!
מארמוני'ה קיבלנו יחס חם ולבבי, להקה שניתן לסמוך עליה שתעשה שמח ואכן עשתה עם שירים ועיבודים ממש מוצלחים ונגינה ברמה. היה שמח, היה מצוין! ממליצים בחום, להקה מצוינית!! תודה רבה!

14/05/2012 22:44:10- צבי ואליה ציג
תודה רבה!
התחתנו לא מזמן, למרות שנולדנו לא לא מזמן.., כך שהאורחים שלנו כבר לא בכושר לרקוד כל כך (-חברים עם כרס של מחשב, חברות ששוב עם כרס של חודש תשיעי..)עם כל זאת, "ארמונ-יה" הצליחו להקפיץ גם את הזקנים שבחבורה.. מדובר בלהקה עם הרבה סבלנות וגם נכונות 'לתפור' ללקוח את החליפה שהוא רוצה במאור פנים, בהתכוונות פנימית וברמה מקצועית גבוהה!היתה הרגשה של קידוש ה' בכל המעמד- מן החופה ועד הסיבוב האחרון. כשברכנו ברכת המזון, הם לא הלכו הביתה אלא הצטרפו אלינו בכלי נגינה כי נשארו עוד כמה דקות לזמן שהם קבעו איתנו מראש- אמינות ממדרגה ראשונה!!! נותנים את הנשמה- חזקו ואמצו!

07/05/2012 13:04:45- עמישב ובת שבע
קרא אותי..
לפני הכל- להקה מקצועית. מנגנים ברמה גבוהה!(אביתר בנאי גם אמר לי..)עושים המון שמחה. ומה שאנחנו הכי אהבנו זה פשטות. הם אנשים טובים טובים. שבאמת רוצים לשמח חתן וכלה.. ואח"כ להתפרנס. הם נמצאים שם. בכל המובנים. משמחים. מרגשים. מקפיצים בטירוף! עם עיבודים משוגעים! ופשוט לומר שאין כמוהם. צנועים. מלאים יראת שמיים..ונותנים יחס טוב לפניי. זורמים איתך, מבינים.. זה כיף. לדעתי הכי כדאי לתת להם לזרום. ולא להגיד להם מה כן ומה לא. הם יודעים תעבודה. וכמובן!-לבקש כינור! מזל טוב!

04/04/2012 17:28:05- מיכאל וחן
כשמם כן הם ארמון שמח לה'
בס"ד בר"ה אנו כמובן קיבלנו יחס ממש טוב מהתחלה ורגיש לרצונות שלנו.החברה נתנו הופעה חבל על הזמן על הבמה היה אור גדול ושמחה אמיתית החברה מהישיבה סיפרו שהם אהבו מאוד מאוד את הלהקה ממליצים בחום הם פשוט יודעים לעשות אור ושמחההייתה הרגשה ממש מיוחדת בהצלחה

04/04/2012 10:11:59- עדי ואיתמר
ארמוניה!!
חברה, מההתחלה רצינו אתכם ואחרי קצת קצת קשיים גם קיבלנו אתכם ולא הצטערנו רגע! היה מטורף ושמח ולא נראה לנו שהיה מישהו בחתונה שלא נהנה ושלא הצלחתם להקפיץ..תמשיכו ככה! אוהבים אתכם!

17/11/2011 20:02:09- יותם ואהובה חממי
חבורה קדושה
חברים יקרים תודה רבה לכם מאוד הפכתם את הערב המיוחד ביותר בחיינו וחיי משפחתנו לארוע קדוש ונפלא.מלא שמחה ואושר בקדושה נוראה כמו אצל החבורות הפלאיות שבחסידות עם נשמה גדולה והמון שמחה ובעיקר לב טוב.תודה רבה לכם!!

30/10/2011 09:38:03- מיכל ומתן מארק
=]
ברוך ה' להקה מעולה!!! והיחס האישי שקיבלנו לפני החתונה היה ממש טוב (ולנו זה היה ממש חשוב)הקשיבו וקיבלנו את מה שאמרנו, ושינו בהתאםלגבי הנגינה והשירה בכלל איו מה לדבר קהל האורחים היה מגוון (דתיים וכאלה שקצת פחות..) וכולם נהנו מאוד! וגם אנחנו=]ממליצים בחום

30/10/2011 09:35:01- אורלי ואיתמר
להקת ארמוניה!!
איזה שמחה ואושר הייתה לנו בחתונה בזכות הלהקה המקימה הזאת!!היו אחלה שירים, אחלה ניגונים, אחלה ריקודים..היה ממש שמח!!מאחלים לכולכם חתונה כזאת שמחה בזכות הלהקה המדהימה הזאת!!

30/10/2011 02:03:14- עוז ורעות עזר
קידוש ה׳
רצינו להגיד תודה ענקית ללהקה!התחתנו בטו אלול. היה אירוע מאלף! קיבלנו מלא תגובות טובות על האירוע, ואיפול החברים הפחות דתיים נהנו עד לשמים. ובמאמר מוסגר, שבוע אחריי התבשרנו שעוד זוג חברים הולכים לסגור עם הלהקה. פשוט תודה ענקית!

29/10/2011 21:48:09- עמנואל ואביגיל
להקה מטורפת
להקה ממש מצויינת,הם זורמים עם הקהל,והם הוציאו אותנו מ"השוק" של תחילת החתונה,חבר'ה ממש שפיצים. והם יודעים לשלב בתוך המוזיקה הקלאסית חסידית של החתונה עם קטעים מוזיקלים מודרניים שזה דבר חשוב.

17/07/2011 13:35:45- אוריאן ודו כהן
שמחה אמיתית!
התחתנו בשעה טובה בכ"ו סיון. להקת ארמוניה עשתה את האירוע שלנו שמח מאוד. שמחה אמיתית וקדושה. מוזיקה מעולה. להקה טובה ונחמדה. וביצועים מושלמים!נהנינו מאוד. ממליצים בחום גדול גדול. מבטיחים שמחה בכל אירוע. רק שמחות!

07/07/2011 20:32:23- יפעת ואליסף
תודה רבה!!!
רצינו להגיד תודה רבה מעומק הלב. שימחתם אותנו ואת אורחנו מאוד. האווירה והשמחה הורגשו חזק על רחבת הריקודים. תודה על ההקשבה וההיענות לכל בקשותינו, ועל הנחמדות והנעימות לכל אורך הדרך. כשרבי נחמן כתב על "מנגן כשר" הוא כנראה התכוון אליכם! תזכו למצוות ועוד הרבה חתונות!

07/07/2011 14:27:01- אהרון ורחלה
להקה שתקפיץ לכם ת'חתונה
התחתנו לפני שבועיים וארמוניה הייתה הלהקה שלקחנו ... חברים אני אומר לכם היה שמח בטירוף החברה רקדו בלי סוף - היה שמח עד לב השמים והכל בזכות הלהקה הזאת- יש להם מלא אנרגיה והם ממש מקצועיים ...בקיצור שווה ממש- בדוק!!!!

26/06/2011 15:06:54- דוד ועפרה
אשריכם!
תודה רבה!היה פשוט כיף איתכם בחתונה! היו אנרגיות אדירות של קדושה ושמחה והרבה בזכותכם. החברים לא רצו להפסיק לרקוד..! יש כימיה מדהימה בין כל הנגנים, וזה עובר לרחבת הריקודים. זרמתם איתנו על כל הבקשות והיחס היה מעולה! תצליחו!!!

19/06/2011 20:14:48- נחמיה וחן לילינטל
חתונה בעננים
כבר חודשיים לפני החתונה מתנגן אצלנו (כל אחד בנפרד) הדיסק "השמיעני" של הלהקה. לפני החתונה ישבנו עם יעקב שהסביר לנו מה האפשרויות והיה פתוח לכל בקשה ושינוי. בחתונה עצמה היה מעולה השמחה שהלהקה משדרת הרימה את כל המשתתפים לריקודים סוערים, ואני עוד חששתי שהחברים שלי יהיו כבדים ולא ירקדו מספיק.בקיצור הלהקה יודעת לעשות שמח ולנגן בכל הסגנונות. מומלץ!!!

17/06/2011 13:28:22- נדב שמולביץ -רכז נוער דתי בנתניה
הרקדת יום ירושלים
הזמנו את ארמוני-ה להרקדה בכיכר המרכזית של נתניה בערב יום ירושלים.החניכים ממש נהנו ורקדו וגם אנשים מהרחוב הצטרפוהיה שמח!!!תודה.

11/05/2011 12:56:19- נועם ונגה
להקה אדירה ונותנת בראש
להקה מדהימה ונותנת בראש. לאחר שנתקלנו במקרה בדיסק האדיר שהם הוציאו לפני כמה חודשים, ידענו שזאת הלהקה שהולכת לנגן אצלנו בחתונה. ביקשנו מיעקב המקסים לבנות לנו פלייליסט מאוד ייחודי שמתאים לטעם שלנו ולקהל והתוצאה היתה מעבר לכל הציפיות. הלוואי והם היו מופיעים לא רק בחתונות!

22/04/2011 16:48:30- יוחאי ורוית ישרוף
החתונה בר"ח אדר ב'
להקת ארמוניה פשוט להקה מדהימה, עשתה לנו את הערב הכי שמח וכיף שאפשר!האורחים התלהבו מאוד התקשרו ופירגנו בלי סוף! אם אתם זוג שמחפש שמח וקצב מקפיץ לריקודים-רק אותם!!!!:)וליעקב ולהקתו! תודה רבה על הכל!!! נהננו מאווד!!!!=]תודה תודה תודה!!!

18/04/2011 16:57:14- טלועטרת שטרנגר
להקה מדהימה!
התחתנו לפני שלושה שבועות בלילות כנען בצרעה, להקת ארמוניה יצרה אנרגיה מיוחדת ושמחה אדירה שסחפה ונגעה בנו ובכל אורחינו! החתונה הייתה מורכבת מקהל מעורב דתיים ושאינם דתיים הקהל לא הפסיק לרקוד וכולם נהנו, תודה יעקב על יחס אישי וחם. ממליצים מאוד מכל הלב !

17/04/2011 17:00:44- אריאל ושירה
חתונה מ-ד-ה-י-מ-ה
רצינו להודות לקובי וכל חברי הלהקה על חתונה מדהימה עשיתם את היום ליום המאושר בחיינו לעוד יותר שמח ממה שאי פעם חלמנו שיהיה אשרכם מי ייתן תיזכו לשמח עוד הרבה זוגות

17/04/2011 09:59:25- נדב וספיר אברהם
חתונה מטורפת
תודה רבה ללהקת ארמוניה היתה חתונה מדהימה והקפצתם את האורחים בצורה מטורפת היה מאוד שמח והסאונד היה מדהים אנשים לא התלוננו שהתפוצצו להם האוזניים כמו בארועים אחרים בקיצור להקה מטורפת ומומלצת בחום תודה לכם שביום הכי קדוש שלנו הייתם כל כך נפלאים ועוד לפני החתונה נתתם לנו הרגשה נפלאה אוהבים נדב וספיר

16/04/2011 21:31:50- מתן וטל פלדמן
להקה אדירה!!!
חמישי האחרון טל ואני התחתנו בכתר הרימון. וארמוניה היו אדירים!!! הייתה בזכותם חתונה כלכך שמחה בזכותם.אסרף וחברים. אשריכם!!!!תודה.

16/04/2011 20:57:43- אבירן וחן שבתאי
אין על ארמוני'ה
מלפני שהתארסנו היה ברור לשנינו שארמוני'ה ינגנו לנו בחתונה כי חתונה הכי שמחה זה עם ארמוניה!!!נותנים מכל הלב והנשמה!!חושבים רק על החתן והכלה כמה יהיה שמח וטוב כמו שביקשנו ויותר..יודעים מתי ואיך להכניס כל ניגון ונתנו טיפים מעולים..גם ההורים היו מבסוטים!!אשריכם!!מי יתן ןתמשיכו לשמח ולשמוח עם חתנים וכלות!!תודה רבה!!

23/03/2011 12:11:18- יאיר ותהילה
להקה שיודעת לשמח!!
ארמונ-י'ה פשוט הרימו לנו ת'חתונה! מומלץ בחום...

05/03/2011 23:42:52- דביר ומזל שליט
להקת ארמוני-ה - המון תודה!!
בס"דכמעט מהרגע הראשון ששמענו אותם אפילו באינטרנט התרשמנו כ"כ ואח"כ באנו לשמוע ב"לייב" והיה פשוט מקפיץ, נעים לאוזן, מרגש ופשוט מעולה!! שלא לדבר על החתונה שלנו שב"ה הם הקפיצו והרקידו את כולם ופשוט שימחו ברמות!! קצב וסאונד אדירים וממש לא רועשים מדי ורפטואר שגורם לכוווולם לעמוד על הרגליים!אשריכם ארמוני-ה! אנחנו שמחים שהקב"ה זימן לנו אתכם בתור שליחים לשמחה כ"כ גדולה!ולסיום, למי שלא הבין - אנחנו ממליצים כ"כ בחום!אנחנו כ"כ מקווים שעוד נפגש בשמחות!דביר ומזל שליט.

03/03/2011 08:15:09- אלישע ורעות לוי
אזה ישועות בחתונה!!!
להקת ארמוניה המתוקה הביאה אורות חזקים לחתונה שלנו ב"ה, היו ניגונים בשמים, ריקודים בעננים וכאבים ברגלים ישתבח שמו. כל הכבוד להרב המצוין וליעקב הדובשן ששמחו אותנו, כל מי שנכח בחתונה התלהב מההרכב -גם מהאיכות של הסאונד, לא היה רועש מדי, גם מהאאנשים וכמובן מהשמחה. ממליצים בחום !!! מזל טוב!

06/02/2011 13:15:46- ליאור ומור קולנגי
נשגב
להקת ארמוניה המדהימים תודה שהפכת את החתונה שלנו ליום הכי קדוש בחיינו,שקידשתם אותנו בקדושה של שירים נעימים ומנגינות משמחות ומרוממות כל נפש חי, תודה רבה לכם על שהתאמתם עצמכם גם לאורחים הלא דתיים שלנו,ועשיתם שירים קדושים אך בסגנונות מוכרים שמתאימים לכולם!תודה שלקחתם חלק בפתיחת בניין עדי עד של קדושה שלנו!תודה מעומק הלב, שה' יתברך ישלח לכם פרנסה טובה, ותמשיכו לשיר מהנשמה ולעשות שמחה אמיתית!אמת ארמוני-ה לשמחה אמיתית!אוהבים ומערכיםליאור ומור קולנגי!

10/11/2010 08:27:06- ליאור והודיה
אין מילים לתאר !!!
בס"דלהקת ארמונ-יה פשוט גדולים !!! התחתנו ב"ה בה' במרחשון והם פשוט עשו לנו את האירוע !הקצב, האווירה, הקדושה, השמחה, פשוט משקיעים את כל עוצמת נשמתם לשמח בכל מחיר.מתאימים את עצמם לאוכלוסיה ולאווירה, וממש יצרו לנו הרמוניה ושמחה של הזרמים השונים והאנשים השונים באירוע.תודה לכם אנשים יקרים ותודה מיוחדת ליעקב ששימחתם אותנו כל כך, הרבה מעבר למה שחשבנו !!!מומלצים בחום !!!

09/11/2010 20:58:27- אלמוג ומיכל
פשוט אחת הלהקות הכי מדהימות
תודה רבה רבה מכל הלב על ששימחתם אותנו ביום חתונתנו והפכתם את היום הזה לשמח וקדוש!להקה כשרונית, איכותית, עם חברים יראי שמיים וטובים שיודעים מתי ואיך להשמיע שירים ולהקפיץ את הקהל ארמונ-יה מומלצת מכל הלב!!!

14/10/2010 15:42:30- שי
Amazing!
התחתנו שבוע שעבר ופשוט היה מדהים. אנחנו מארה"ב וגרים פה עשר שנים. היו לנו אורחים מי כמה מידינות וכל רוחבי הארץ מכל (ובאמת הכל!) רקעות שכולל חרדים, חילונים, רק דוברי אנגלית וכו.. וכולם נהנו והתחברו להמוזיקה של ארמוניה. הסגנון שלהם מיוחד, והאנרגיה חזקה ביותר. מאוד ממליץ אותם למי שרוצה להקה שמנגנת בחתונה לשמח חתן וכלה ולא רק כעבודה.  

13/10/2010 21:23:41- שי ושני
מדהימים!!!!
תודה רבה ללהקת ארמוניה. שימחתם אותנו מאוווווד!להקה כשרונית בצורה יוצאת דופן, חברה מוכשרים עם יראת שמיים שיודעים להפוך ארוע לארוע עם שמחה אמיתית וקדושה, נתנו את הלב והנשמה, נשארו עד הרגעים האחרונים איתנו.תודה מיוחדת ליעקוב, זכינו להכיר איש מיוחד מאוד.יעקוב תודה רבה!לחברה שמתלבטים בחיפוש להקה לארוע שלהם, אל תחשבו פעמיים!!להקת ארמוניה זו הלהקה שתהפוך את הארוע שלכם לשמחה אמיתית.

29/09/2010 11:38:03- טליה ואלעד
ה-להקה
להקה מדהימה פשוט אין מילים!!!שמחתם אותנו מאוד!!! תודה רבה!!!!ובמיוחד כל הכבוד ליעקב שהצליח לנגן ולנהל את הלהקה למרות שאישתו בדיוק ילדה בן...תמשיכו לשמח!!!!

25/09/2010 19:36:52- אורי וחן
להקת ארמונ-יה
חברי להקת ארמונ-יה המקסימים!! תודה רבה רבה על שעשיתם את החתונה שלנו כ"כ שמחה וקדושה!תודה על שניגנתם, שרתם ושימחתם מכל הלב.ובאותה הזדמנות אנחנו ממליצים לכל מי שמחפש להקה- על ארמוניה!!להקה שפשוט עושה הכל כדי שהחתונה תהיה הכי שמחה שאפשר!!מנגנים מגוון רחב מאד של שירים, פתוחים לכל בקשה של החתן והכלה!והכי חשוב- חברי הלהקה יודעים להתאים את עצמם לקהל החתונה, הם מרגישים את הקהל ויודעים בדיוק איזה שיר מתאים בכל פעם וכך מצליחים להפוך את החתונה לארוע שכולם יצאים ממנו שמחים ונרגשים!!שיהיו רק שמחות בעז"ה..

24/09/2010 15:57:04- אפרת ואלקנה
תודה עצומה
תודה רבה ליעקב ולכל להקת ארמוניה! הגענו ללהקה בלי שהכרנו ורק שמענו באינטרנט. בהתחלה ההורים קצת חששו מהעניין, אבל הם הוחיכו שהם פיצוץ של הרכב!! ההורים היו מבסוטים וחברים ואורחים לא הפסיקו שלבח את הבחירה שלנו. ארמוני-ה עשו שמחה אמיתית שמותאמת לרצונות של שנינו (החתן והכלה) זורמים באופן מעולה עם הקהל, והכי חשוב - ביצועים מוזיקליים איכותיים שחבלז והכל בשמחה שהעיפה תחתונה לשמיים! תודה רבה!

19/07/2010 10:02:07- איל וטליה
הצלחתם,שמחתם- המשך
כמו שיעקב הבטיח בפגישתנו הראשונה, כמי שיודע דבר, האש של הקדושה וההתלהבות אכן הצליחה (ובגדול), לסחוף ולחבר בין כל המוזמנים – חילונים, דתלשי"ם, מסורתיים, כיפות סרוגות, חרדים, ברסלבים, אשכנזים, ספרדים, מבוגרים, נוער.. כולל אנשים שבד\"כ אינם רוקדים כלל... לא היה אחד שנשאר אדיש! הדמעות זלגו מהרבה אנשים כמו מים לכל אורך האירוע. זכינו ב"ה לחתונה קדושה! (הרבה בזכותכם!) ולמזכרת גדולה מיום שמחתנו. תודה ענקית מאיתנו לכל אחד מכם להקת ארמוניה! אני מרגיש זילות לומר שהייתם שווים כל שקל! מדובר על חוויה רוחנית עילאית! ממליץ לזוגות נוספים בכל פה.המשך הצלחה בכל מעשה ידיכם. המשיכו לשמח חתנים וכלות – אתם עושים את מלאכתכם נאמנה! בכבוד רב,איל וטליה.

19/07/2010 09:59:00- איל וטליה
הצלחתם,שמחתם
להקת ארמוניה היקרה! ברוך ה' שהכווין אותנו ללהקה כמוכם! שפע מחמאות מאיתנו – איל וטליה, ושקיבלנו מאורחינו לגבי אופן ניהולכם את המוזיקה ביום חתונתנו. הרבה ממכרינו הודיעו לנו שנשארו עם רושם חזק ביותר מהחתונה עד שבוע לאחר האירוע.הצלחתם עם הרבה כישרון, ניסיון, ענווה וקדושה לחבר "מזרח ומערב" (תמהיל אנשים מגוון), שמלכתחילה היה לנו ספק גדול באם תצליחו – כולל אנשים שחששנו שלא יקבלו ברוח טובה את ההחלטה על ריקודים נפרדים בין המינים, כווווווולם התחברו לשירים, לניגונים ולקצב.

02/06/2010 23:34:32- ג'ייקובס
להקת ארמוניה המדהימים!!
לכ מי שמתלבט בכל הנוגע לבחירת להקה, ארמוניה עשתה כ"כ שמח, זרמה עם החבר'ה והרימה לנו את כל הערב.אין עליהם!!!!!!!תודה רבה ללהקת ארמוניה על הכל!!!! אל תהססו לבחור בהם!!קרן ואלישמע.

31/05/2010 19:50:58- יעקב ורעות רייס=)
ארמוני-ה באמת לשמחה אמיתית!
ב"ה בשעה טויבה,יעקב ואני התחתנו לפני שבועיים. החתונה הייתה מדהימה וכייפית.בתחילת הארוע ניגשתי ליעקב אסרף לוודא שהלהקה מרגישה טוב ושהם זוכרים את השירים שביקשנו. יעקב הרגיע אותי ואמר שהכל בסדר, הכל מוכן ושלא אחשוב על זה לרגע,שאתרכז בלהנות והלהקה תתרכז בלשמח.ואכן כך היה-הרגשתי שהלהקה מנגנת מבפנים,מהנשמה,מתוך שמחה אמיתית -שמחה של מצווה.ה' יצליח דרככם ותזכו לשפע,ברכה והצלחה=).תודה לה' שזכינו!

20/05/2010 18:30:27- דביר והודיה שאק
להקה ברמה אחרת!!!
למרות שעברו שלושה חודשים מאז יום החתונה לא יכולנו שלא להודות ללהקה שדאגה שהערב שלנו יהיה הכי שמח ואיכותי בצורה הטובה ביותר! להקה מעולה!! לא הלכנו לבדוק אותה רק מהשם הטוב שלכם כבר סגרנו ואנחנו שמחים על ההחלטה הזאת!!! תודה תודה תודה!! להקה על רמה! נתראה בעז"ה בשמחות=)

03/05/2010 18:01:42- יאיר והילה נוס
איזה קדושה! אי אפשר לתאר...
תודה רבה, תודה עצומה, מכל הלב, ללהקת ארמונ-יה המתוקים ובראשם ליעקב ולאורי שהרימו לנו חתונה ממש מעבר, ועזרו לנו הרבה, גם בבחירה של השירים, וגם בתמיכה לרצונות אישיים כמו למשל מוכנות הלהקה לנגן שיר ביחד עם החתן במקצועיות רבה...הם שימחו אותונו ואת המשפחות, אבל היו בחתונה הזאת גם הרבה חבר'ה רחוקים ולכן מה שהיה מבחינת המוזיקה זה ממש קירוב נפשות. עד היום, 7 חודשים אחרי (וסליחה על האיחור) אנשים באים באקראי ופשוט מתפעלים מהשמחה שזרמה שם... תודה רבה רבה... אשריכם!

03/04/2010 20:21:16- חן ויונתן חממי
סוף הדרך!!
היה ממש שמח!!!כל מי ששמע שתהייה להקה של דתיים התבאס וניסה לשכנע אותנו להביא די.ג'י במקום,אחרי החתונה כולם אבל כווווולם שאלו מאיפה הלהקה והתלהבו מהם ממש ממש =)היה אדיר וקדוש ב"ה.. תודה רבה לכם!!

24/03/2010 14:56:50- פרי ומלאני יהב
חתונה שלא תשכח- המשך
תודה רבה!!..רבה!! ללהקת ארמונ-יה שבהחלט עשו לי את האירוע למדהים ומשמח,שהיו מאוד נדיבים ויעילים כשנתנו לחברים שלי שינגנו לי קטע מיוחד בחתונה בכלים ובהגברה שלהם!דתיים או לא,קיבלתי המון ביקורות והתפעלות בסוף האירוע כשאנשים הלכו ולאחר שבוע בשבת 7 ברכות שלי.כדאי מאוד!ללכת על בטוח!ולא לשכוח לשמוע את הדיסק שלהם יש בו 20 טראקים שמכניסים לאווירה!!!בהצלחה והמון מזל טוב!

24/03/2010 14:55:18- פרי ומלאני יהב
חתונה שלא תשכח
כחתן ביום האירוע אתה פחות חושב, אך לאחר שהייתי ביותר מ- 100 חתונות של חברי מהתיכון, בני עקיבא, מהמכינה הקד"צ ומהצבא כיום אני בן 26 וישנם רק מס' חתונות שלא נשכחות.יש מישהי מהמשפחה שלי הימרה על להקה ולא יצאה מרוצה, פה-אני בהחלט יכול להצדיע ללהקת ארמונ-יה,שעברה בציון של 5 כוכבים את הביקורת של פרופ' דוייטש – שלא קל להרשימו!הביקורות של האורחים מג'והיינסבורג, למרות שאינם דתיים שיבחו את הביצועים האקוסטיים של הלהקה ואת השמחה של האירוע.עוד בביקורות שקיבלתי מהאורחים וחברים שמכל החתונות שלי נאמדת מהחתונות הלא נשכחות.

22/03/2010 10:12:36- תמר
הייתי בחתונה שלהם- מעולים!
מקפיצים, משמחים- בקיצור אחלה להקה

03/03/2010 15:17:35- נחמיה וטליה
להקת ארמונ-יה השמחה והמאירה!
להקת ארמוניה השמחה והמאירה!ממש מודים לכם על שמחה גדולה מלאה אור וקדושה ביום שמחתנו!למרות שלא ממש עמדנו בלו"ז, זרמתם טוב ולא הורגש האיחור.מדהים היה לראות את השמחה בפניכם, כאילו זו חתונה ראשונה שלכם...הקצב היה טוב, והשירים מגוונים בטוב טעם, גרמתם לכולם לקפוץ ולהשתולל!! תודה רבה!! :) תמשיכו לשמוח ולשמח!!נחמיה וטליה.

01/02/2010 12:02:44- איה ולירון אילוז (וגם שמריז)
המלצה חמה אש
ליעקב ולצוות ארמונ-יה היקרים! הייתם נפלאים ועמדתם בהצלחה באתגר הגדול- גרמתם לכולם להיות שייכים ברחבת הריקודים.. כל הכבוד! המשיכו לשמח ותודה רבה! ולשאר הזוגות- לכו לראות!

11/01/2010 20:05:19- דרור ועדי מדר 24.11.09
שמחה אמיתית!!!
רצינו לומר תודה ענקית לכל אחד ואחד מכם שהפך את השמחה בחתונה שלנו לשמחה מושלמת ואמיתית!! הייתם מדהימים! נתתם באמת את כל כולכם ושימחתם אותנו מאוד! החברים שלנו לא מפסיקים לומר שהייתם מדהימים אז גם הם מצטרפים לברכות (וגם איציק הדיג'יי:)תודה תודה תודה!! אוהבים אתכם, דרור ועדי מדר!!

13/12/2009 23:48:43- עדיאל ונאורה
מוזיקה מדהימה ומיוחדת!!!
תודה רבה רבה רבה בלי סוף על האורות העצומים!!!אין כמוכם! הייתם ממש נפלאים ומקפיצים!!! מוזיקה מדהימה ומיוחדת!!!ישתבח שמו! איזו זכות גדולה בשבילנו!! אין מי שהיה בחתונה ולא התלהב!!אשריכם אשריכם אשריכם!בהצלחה רבה בהכל, חנוכה שמח והרבה אורות!עדיאל ונאורה

13/12/2009 12:21:55- עדיאל ונאורה
אין עליכם!!!!!!!!
ברוך ה' שזיכה אותנו בלהקה כ"כ מדהימה! שמחה בלי סוף!!!! אורות עצומים!!! מקפיצים עם הרבה התלהבות עם אש גדולה!!! מוזיקה ייחודית, עם כל הלב והנשמה! אין מי שהיה בחתונה ולא התלהב. יחס אישי מאד וחם, היה ממש ממש כיף וטוב לעבור את כל התהליך ביחד עד החתונה. אשריכם אשריכם אשריכם!!! תודה רבה רבה!!

22/11/2009 21:24:01- אריאל ותהילה
ממולץ בחום :) !!!
להקה מ-ע-ו-ל-ה! בעקבות המלצה חמה מחברים הגענו אליהם ומאד התלהבנו. נתנו יחס חם ואישי מלפני הארוע, במהלכו ולאחריו. המוזיקה שלהם מאד מיוחדת, מוזיקה יהודית שמתאימה לכל האוכלוסיה. אשרינו, אשרינו, אשרינו, שיש לנו יעקב כזה!!! אנחנו נהננו ואתם מוזמנים גם :)

17/11/2009 23:49:43- יואל ויפעה ואזנר
תודה רבה על החתונה
ברוך ה' שזכינו שתהיו הלהקה שלנו והיה מעין עולם הבא! בעז"ה אצל כל עם ישראל

02/09/2009 11:26:53- צופיה ויונתן בללי
תודה(:
לפני החתונה לא שמעתי את הלהקה אפילו פעם אחת מה שקצת הלחיץ אותי בנוסף לזה היה לנו בחתונה "קיבוץ גלויות" (דתיים,חילונים,חרדים, מזרחים, אשכנזים, תימנים, ערסים, פריקים ועוד... )לי בתור חתן היה חשוב לפגוע בטעם של כולם ושכולם ירקדו ויהנו, ערב לפני החתונה קיבלתי הבטחה מיעקב שהאמנתי לה בערבון מוגבל, יעקב התחייב לי שכל סוגי האנשים ירקדו למרות שהייתי מסופק הגענו לחתונה אני חייב לציין שלא רק שכל אורח קם לרקוד אפילו אנשים שלא האמנתי התחברו לסגנון נהנו ורקדו (יעקב... עמדת בהבטחה בגדול! ) כל הלהקה תודה רבה על השמחה הקדושה וכל מה שהוספתם לחתונה שלנו יונתן וצופיה בללינ.ב ללהקה יצא דיסק מעולה שלא יוצא לנו מהמערכת מומלץ בחום!!!

02/06/2009 10:38:49- ישראל ושרית בן-ססי.
ליעקב ולהקת ארמוני-ה!
ליעקב ולהקת ארמוני-ה! לא יודע אם אתם זוכרים אותנו, אבל אנחנו זוכרים אתכם. האירוע שלנו היה באשדוד בתאריך 11/2. ואנחנו עד עכשיו זוכרים אותכם לטובה איך עזרתם לנו להגיע לשמחה ביום החתונה, עד עכשיו מגיעים מחמאות עליכם.רק רצינו לאחל שתהיה עונה מוצלחת עם המון אירועים ושמחה אמיתית, שמחה של ארמוני-ה.מצפים לדיסק...ושוב המון תודה לכם.ישראל ושרית בן-ססי.

30/04/2009 18:11:51- שגיא ונעמי חן
ארמונ-יה תודה רבה על חתונה של פעם בחיים!
היה ברור לנו מההתחלה שהלהקה שלנו תהיה ארמונ-יה וכמו שציפינו הם עשו לנו את החתונה!כל מי שדיבר איתנו אחרי החתונה אמר לנו שהיתה חתונה מטורפת ומלאה באורות וקדושה, ברור לנו שזה בזכות הלהקה, שהלהקה היא כמובן אחד הדברים הכי חשובים בחתונה.מהרגע שסגרנו איתם יכלנו להיות רגועים לגבי המוזיקה והלהקה. חשוב לציין שקבלנו מהם יחס אישי ומעולה והם דאגו שכל מה שרצינו יצא לפועל, אם זה הכסא כלה, החופה, המוזיקה בזמן הארוחה וכמובן ההרקדות, הכל היה מדהים וממש היינו מרוצים.

25/04/2009 23:18:43- מרדכי ודקלה שטרן
להקה מצוינת מריקדה היטב את החוגגים
להקת ארמוניה רצינו להודות לכם על השמחה האדירה שיצרתם בחתונתינו כל האנשים שדיברנו איתם לאחר חתונתינו אמרו לנו שמזמן הם לא היו בחתונה שמחה שכזו ועל כך אנו מודים לכם(שאפילו שחששנו שחברינו שקצת מבוגרים 28 +לא ירקדו) אתם הרקדם ממשבקיצור תודה ענקית על כך

05/04/2009 11:24:03- אליהו ואבישג בנימין
חוות דעת: באמת אנחנו צריכים לתאר במילים? מקווים שנצליח...
להקה מדהימה!! והכי מקצועית שיש. המוזיקה היא העיקר של כל חתונה, היא יוצרת את האווירה הכללית, את הריקודים והשמחה, וגם את ההמתנה. קיצור חלק מהותי מהרגש של החתונה! שזה העיקר וזה מזריק לנשמה את הקדושה של החתונה. ולהקת ארמוניה כשמה כן היא, ממש בית המקדש! הקפיצה את כולם עד לב השמים, אבל זו לא חוכמה ככה זה כמעט כל להקה... מה שמיוחד אצלהם זו המקצועיות של המוזיקה, העיבודים המקצויים ההשקעה שמתחת לשירים שמנוגנים בחתונה עצמה, ההשקעה של היוצרים בבית. לסדר אותה ולעבד וללטש כל שיר כדי שלא רק יקפיץ אלא גם ירגש וככה יכנס ישר ללב ולנשמה! וזו להקת ארמוניה! ב"ה אשריהם שזכו בקרוב אצל כל הלהקות אמן! מכך גם היחס האישי והחמים והסבלני מאוד בכל שלב קבלת ההחלטות, הרפטואר וכל השאר. קיבלנו אינסוף פידבקים אחרי החתונה...

31/03/2009 22:41:36- אורי ואמונה
אש!
אשרינו שזכינו לכזאת להקה אדירה בחתונה שלנו! :)פשוט עשו שמח לכולם, הרקידו את כולם בלי הפסקה! והתגובות מהחתונה היו בשמים. בע"ה לכולם כזאת שמחה!

31/03/2009 12:57:52- גיתית
להקה מצויינת! מומלץ בחום
מומלץ בחום

26/03/2009 16:34:54- מוריה ואבישי
אין, פשוט אין מילים!
עשיתם לנו את החתונה. למי שרוצה גם מוזיקה וגם שמחה וריקודים- להקה ברמה הכי גבוהה שיש! הגענו אליכם במקרה דרך האתר הזה, ואחרי ששמענו אתכם בהופעה חיה קניתם אותנו. סולן ועוד שני זמרים איכותיים (נדיר במחוזותינו...), מתופף, גיטריסט, כלי נשיפה מקצועיים והכי חשוב- להקה שיודעת לעבוד ביחד פיקס! הסבב הראשון של הריקודים בחתונה התארך לפי שניים (שעה וחצי) מהתכנון ופשוט לא הרגשנו. עכשיו אחרי החתונה ברור לנו שלקחנו את הלהקה הכי טובה שיש. תודה!

19/03/2009 15:31:21- משפחת רצון
וואו!
איזה שמחה! להקה מדהימה שמקפיצה את האירוע! מחוברים אל הקהל ואל בעלי השמחה, המון יחס אישי ודאגה בשבילנו, כמה ששיגענו את יעקב עדיין הוא היה שמח עם המון סבלנות והקשבה!מי שמחפש להקה שמחה עם המון אנרגיות וקשר לקהל- ארמונ-י-ה!!!

14/03/2009 19:17:53- אוריה ובת אל כהן
הלהקה שעשתה את החתונה!!
התחתנו באור ל ב אדר ולהקת ארמונ י ה לויוו אותנו אין מה לדבר על היחס המדהים והסבלנות שקיבלנו הקשבה עצות טובות ומועילות בקיצור ארמונ יה מנגנים מהלב באמת ממומלץ בחום לכל מי שחפץ בחתונה מרוממת וקודשה עם צוות מתוק ומקצועי

09/03/2009 12:10:12- איתו ושקד עוגן
להקה מדהימה !!!!!!
התחתנו ב14.1.09 והלכנו לראות אותם בחתונה מסוימת והם עשו שמחה כזאת שלא ראינו בשום חתונה אחרת. אבל קצת חששנו, חשבנו שאולי זה גם קשור לסגנון האנשים שנמצאים בחתונה...בסוף לקחנו אותם היה יחס אישי ודאגה על כל פרט קטן מהלהקה, ובחתונה היה מאוד מאוד שמח, שלא האמנו ! הם מאירי פנים ומשמחים בצורה שאי אפשר להסביר.אפילו החברים החילונים שלנו השתוללו בריקודים. תודה רבה ! תמשיכו לשמח! :-)

19/02/2009 15:54:18- מיכל ואברהם ארביב
פיצוץ של להקה!!אבל באמת!!
לפני שבוע וחצי,יום הבחירות, התחתנו בשעה טובה.כמובן שלפני החתונה צריך לבחור להקה. בלי להסס חטפנו את ארמוני-ה.כל אחד שדיברנו איתו, מהבנאדם הדתי ועד החילוני, התרגש מהשמחה שהלקה הביאה בחתונה,וגם ראו את זה בחתונה עצמה.הם הקפיצו את החברים,נתנו ת'נשמה, וחוו איתנו את השמחה.כל מי שרוצה חתונה יהודית,בשמחה אמיתית, ארמוני-ה היא ה-להקה!! ב"ה אנחנו שמחים שזכינו...

19/02/2009 13:35:53- ישראל
שמחה אמיתית!!!
הייתי בהרבה אירועים בחיים שלי (מנהל אירועים 3 שנים) ולהקה כזאת מיוחדת לא ראיתי. לשמחתי הקב"ה גלגל לידי להכיר את לבקת ארמונ-י'ה, אין דברים כאלה!!! להקה מיוחדת במינה להקה שיודעת לעשות שמחה אמיתית, שמחה טהורה וקדושה! בחתונה היה את כל סוגי הקהל מביניש"ים ועד חרדים וכולם התפעלו מהשמחה והקדושה שהלהקה מקרינה. הם לא באים להעביר עוד ערב של שירים אלא באים לשמוח שמחה אמיתית עם מוזיקה יחודית. אותי ואת אישתי הם ממש שימחו ועד עכשיו אנשים מתקשרים לברך על אותו הערב! אין שאלה בכלל, רק ארמונ-י'ה!!! וזה ששמו של הקב"ה מופיע בשמם אומר הכל. היתם ענקים אין לי מילים. אני רק יושב ושומע את השירים של החתונה. אשמח אם זוגות ירצו להתקשר ולשמוע איך היה בחתונה 0526888925 ישראל

10/02/2009 10:46:26- יעקב אסרף
חתונות קרובות להקת "ארמונ-יה"
זוגות מתוקים-תאריכים קרובים:ב25/2 א' אדר ב"אופרה" בפ"ת,ב2/3 ו' אדר ב"הדר דימול",ב5/3 ט' אדר ב"צרעה",ב10/3 יד' אדר בישיבת "ארץ הצבי" בפדואל,ב17/3 כא' אדר ב"טדי" בבנייני האומה, ב18/3 כב' אדר ב"גן הרומי",ב22/3 כו' אדר ב"גני סגולה",וב24/3 כח' אדר ב"רנסנס" בגבעתיים.בואו בשמחה!לברורים ותאום-יעקב 050-5560249

09/02/2009 15:39:07- דניאל ומוריה רוקח
פיצוץ! אין מילים....
לאחר חיפוש ארוך ומייגע סופסוף מצאנו את משוש ליבנו-להקת ארמוני-ה שתחי'. למי שמחפש -שילוב- מוזיקה עכשוית ורוק ישן בקדושה וטהרה ממנגנים כשרים בהחלט, אין מה להתלבט יותר -ארמוני-ה!חברי הלהקה היקרים: תודה, תודה, תודה, תודה רבה,רבה,רבה,רבה!...!...! פשוט-שיממממחתם אותנו בשמחה אמיתית פנימית וקדושה! אתם מספר 1 ללא ספק. אשריכם!!! המשיכו בעבודת הקודש שעוסקים אתם בה ובעז"ה תלכו מחיל אל חיל!

05/02/2009 20:20:59- אלישבע ונדב
מעולה
להקת ארמוניה להקה מעולה ומקצועית. אלישבע רצתה שנלך לשמוע אותם בעקבות חתונה אחרת שבה הם הופיעו. אחרי שהלכנו כבר לא היה לנו ספק מי ינגן אצלנו נהנינו מאוד מהמוזיקה מהאיכות ובעיקר מהזרימה עם הקהל וההתלהבות. מומלץ

24/01/2009 19:15:59- עידן וטל אביעד
החתונה הכי שמחה השנה!
גם חודשיים אחרי הארוע אנשים מדברים על כמה היה שמח בחתונה.אנשים לא הפסיקו לחייך כל הערב בזכות המוזיקה שלכם.תודה רבה על כל השמחה שעשיתם לנו...אוהבים,אנחנו!

11/01/2009 13:37:26- חנוך ושרה ליבוביץ
"ארמונ-יה" לשמחה אמיתית!
רצינו להודות לכם מקרב לב על ששימחתם אותנו בחתונתינו אנו תקווה שתמשיכו לשמח ולשמוח עם עוד הרבה חתנים וכלות בע"ה. שוב תודה רבה ובע"ה נשמח להיפגש בעתיד.

19/12/2008 13:04:33- גיא וחוה ברכה
ליעקב ולהקת "ארמונ-יה"!
רצינו להודות לכם על ערב מדהים.ובכלל מהרגע הראשון שפגשנו אתכם ממש התלהבנו וגם כל הדרך עד לחתונה. הליווי, ההמלצות, הטיפים.. הארות, הכל... ממש ניקשרנו אליכם. הכי חשוב ששמחנו לראות אתכם והרגשנו שאתם חלק מהאירוע. המון המון שמחה והתלהבות בשירים, לפני החופה, בחופה ואחריה. עוד דבר שהיה לנו טוב, שהרגשנו שקודם כל אתם בני אדם, שיש עם מי לדבר.. ובסוף בסוף, עם הכל לא ירדתם ברמה והייתם הכי מקצועיים שאפשר. המון המון תודה רבה! ממנו, חוה וגיא ברכה. וכל האורחים שממש ממש התלהבו ושמחו!

13/12/2008 18:04:23- יעקב אסרף
חתונות קרובות להקת "ארמונ-יה"
זוגות קדושים!תאריכים קרובים:22/12 כ"ה כסליו ב"כתר הרימון",ב23 כ"ו כסליו ב"לימון אירועים",,ב28 א' טבת במצפה יריחו,ב29 ב' טבת ב"טירה" בגעש,ב12/1 ט"ז טבת בעפולה,ב14 י"ח ב"איצטרובל" וב15 י"ט טבת ב"כתר הרימון".בואו בשמחה!לברורים ותאום-יעקב 050-5560249

03/12/2008 23:30:53- בני ורוני
להקה מדהימה!!
ניגנו בחתונה שלנו. הם פשוט מהממים, מקפיצים את כל הקהל, שולטים בכמה סיגנונות ופשוט יודעים לעשות שמח. לא נופלים מלהבה או להקות טובות אחרות בכלום חוץ ממחיר :)

03/12/2008 23:28:54- עמוס ושירה
תודה ענקית
להקת ארמוניה ניגנה בחתונתנו, העבירו לנו אירוע מלא שמחה ורגש. מתחילת האירוע ממש המשך בחופה ועד סוף השבע ברכות. ממש הרגשנו שהלהקה שמחה איתנו ומשתתפת בשמחה. אורחים רבים ומסגנונות שונים התלהבו ממש מהלהקה ומהתלהבותה ומקצועיותה. יישר כוח ושוב תודה, מומלץ בחום!!!

12/11/2008 23:51:02- מירה דור
תודה מעומק הלב!
להקת "ארמונ-יה" ניגנה בחתונה של בתי דבורה ובעלה חן סודר. אין מילים לתאר איזה חתונה מדהימה היתה להם בזכות הלהקה המדהימה הזו. הלהקה כל הזמן ניגנה מגוון של שירים ותרמה רבות לשמחה הגדולה של אותו הערב. ישר כח לכם ובהצלחה בהמשך דרכם.

10/11/2008 22:57:32- אלעדי
להקת ארמוניה המדהימה!!!
להקת ארמוניה המדהימה!!! תודה רבה וענקית לכולכם! עשיתם לנו חתונה פשוט מדהימה, מקסימה, שמחה. היה כ"כ אנרגיה קדושה וחיובית בחתונה. וכולם ראו והרגישו שהשמחה היא אמיתית ושל כולנו.הסאונד, ההגברה, היחס שלכם, האיכפתיות והרצון לרצות את כולנו היה מצוין! קיבלנו כ"כ הרבה מחמאות מהאורחים שלנו על הלהקה (גם מאנשים דתיים וגם מכאלה שלא שומרי מצוות.)ישר כוח ובהצלחה בהמשך! שתזכו עוד לשמוח ושמח!וכמובן שאנחנו ממליצים בחום!אלעד ועדי!

01/10/2008 21:58:57- זאבי וסיון
במילה- תענוג!
היה לנו קהל מעורב בחתונה וחיפשנו להקה שתדע לשלב את כל הסגנונות.ארמוניה הפתיעו בענק!!!!לא היה איש שנשאר אדיש...לא היה אחד שלא שאל מאיפה הבאנו את הלהקה המדהימה הזו.חשוב לציין שמההתחלה היה יחס מאוד אישי וזמינות לכל הבקשות.אפילו תוך כדי החתונה הם זרמו עם הקהל לפי הבקשות.פשוט תודה!!!!!

22/09/2008 12:43:48- נאור ואפרת פרץ
להקה מס' 1 !!!
ברוך ה' שזכינו שהלהקה הזאת תנגן אצלנו. היחס מצויין, מתחשבים בכל הבקשות, איכות ההגברה מעולה, ועל הביצוע שלהם אין בכלל מה להוסיף חוץ מאשר במילה אחת: מושלם! ממליצים בחום לכל זוג אשר מעוניין בלהקה מקפיצה אנרגטית ומשמחת!!! אישית, לא שמענו עוד להקה כזאת איכותית, וכן תגובות הקהל היו נלהבות ומחמיאות. מומלץ בחום!!!

29/08/2008 11:04:43- הדס ואיציק כהן
היה מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!גוועאלד היה שמח!
היה פשוט מהמם!! ארמונ-י'ה עשו לנו את החתונה! כולם אמרו שזאת היתה החתונה הכי שמחה שהם היו בה! גם החברים וגם המשפחה!! הם ניגנו ממש מהלב ממש התחשבו בבקשות שלנו והעיקר נשמעו סוף הדרך....היה מעולה!!

28/08/2008 23:02:40- יחיאל
מס' 1 בשוק!!!
באמת שזו הלהקה הטובה ביותר ששמעתי,היו בחתונה שלי והפתיעו המון אנשים שפיקפקו בהם,שימחו את כולם,ולא נראה לי שיש דרך יותר טובה לעשות את זה, פשוט מעולים.

22/06/2008 21:48:01- ליחי
המטאליקה של הלהקות!!
בדקתי לא פחות מ-10 להקות, כיוון שהבנתי שלהקה היא מפתח לחתונה מוצלחת. לבסוף בחרתי את הלהקה הראשוהב שבדקתי:ארמוניה ניגנו בחתונתי, והפכו אותה לאירוע של המאה!!צוות איכפתי, פרפקציוניסט שחשוב לו מה הזוג רוצה. הכל נעשה מתוך טוהר לב וקדושה שקשה להאמין שקיימת היום.כולם אבל כולם מחרדים ועד חילונים כולם ציינו לפני שבועות אחרי החתונה את הלהקה.פשוט בלתי נשכח.חתונה בלי ארמוניה זו לא חתונה.שווה לארגן חתונה רק בשביל להביא אותם...הטל' שלי 0578196180 ואשמח לקבל טלפונים ולספק עוד.

26/05/2008 14:08:06- מירית
להקה 100ממת!!!
להקה שעושה שמח עם כל הלב והנשמה..מתופף מעולה!! כל הכבוד לאורי הנגן המדהים...

03/04/2008 18:13:14- "ארמונ-יה"
תאריכי חתונות השבוע-להקת "ארמונ-יה"!
תאריכי חתונות השבוע להקת "ארמונ-יה"!ביום ראשון א' ניסן 6 לאפריל נופיע ב"אולמי השרון" כפר-סבא,ביום שני ב' ניסן 7 לאפריל נופיע ב"גאלרי פאלאס" בחולון!בואו בשמחה! תמיד עדיף לתאם מראש עם יעקב 050-5560249

24/03/2008 10:54:14- הכהנים
היינו בחתונה שלהם בשבוע שעבר..מדהימים
היינו בחתונה של דרוד (מעלי) ושל אושרית בשבוע שעבר...היה פוט מדהים..זה גם היה לפני פורים..והלהקה הית בטרוף מיוחד..הם פשוט"נתנו בראש"לקהל הרוקדים..לא היה אפשר להירגע מהמוסיקה..מחכים להיות איתם בארוע הבא..ממליצים............מאוד!!!!!!!!

13/03/2008 00:56:10- "ארמונ-יה"
תאריכי חתונות השבוע-להקת "ארמונ-יה"!
חתנים וכלות קדושים!יום שני י'אדר ב' 17 למרץ ננגן באולמי "גאלרי פאלאס" בחולון,יום שלישי יא' אדר ב' 18 למרץ באולמי "רנסנס" בגבעתיים,כמו כן כולם מוזמנים להופעה פורימית של להקת "ארמונ-יה" ביום חמישי יג' אדר ב'20 למרץ בישיבת "ארץ הצבי" בפדואל...תמיד עדיף לתאם מראש עם יעקב אסרף... 050-5560249המון מזל טוב!

11/02/2008 18:08:40- "ארמונ-יה"
תאריכים קרובים
חתנים וכלות קדושים!הרי לכם מספר חתונות בשבועיים הקרובים-ביום רביעי ז' אדר א' נופיע באולמי "אופרה" בפ"ת ביום שלישי י"ג נופיע בקיבוץ חולדה ב"ירוק על המים" וביום שני י"ט באדר א' ננגן בכתר הרימון בבני ברק!בואו בשמחה!תמיד עדיף לתאם מראש עם יעקב אסרף... 050-5560249

21/01/2008 11:50:37- עמיר ואורטל טודר
להקה מדהימה שלא יוצאת מהלב
להקה מדהימה !! נגנים כשרים ויראי שמיים עם כישרונות גדולים ממש כל אחד בפני עצמו. הייתי בהמון חתונות שהם ניגנו וכל פעם אחרי החתונה המוסיקה שלהם לא יוצאת לי מהראש במשך שבועיים לפחות והשימחה שהם גרמו לחתן כלה ולמשפחותיהם לא יוצאת לי מהלב עד היום, להקה מיוחדת שמנגנת עם הנשמה, אין מה להתבלבל בכלל... --------------------------------------------------------------------------------

20/01/2008 02:29:56- נתנאל ועליזה-א' תמוז תשס"ז
להקת ארמוני-ה ניגנו אצלנו בחתונה!
החתונה היתה אירוע בלתי נשכח לכל חברינו ומכרינו... עד היום כל האורחים שהיו בחתונה (מגדול ועד קטן), מדברים כמה שהחתונה היתה שמחה!!!!!!!!הלהקה יודעת להתאים את עצמה לקהל-הם אש על המוזיקה בהתלהבות ובדבקות להשי"ת!ממליצים בחום!!

19/01/2008 15:15:39- דנית
איזה טוב ה'
אשרינו שזכינו שיהיו נגנים כל-כך כשרים ומשמחים בעם ישראל...הניגון שלהם מעורר שמחה אמיתית מבפנים ורצון להתקרב לה' יתברך...ה' יברך את עמו בשלום...

17/01/2008 17:31:50- עמי ומור חזיזה
אנחנו המפורסמים....
כמו שאמרנו אם תכנסו לאתר של הלהקה תיראו את החתונה שלנו ברקע ואז בעצם תבינו לבד שאין מה לדבר ולהתבלבל היום חסרים אנשים שעובדים עם הלב ולא עם הכיס ובחתונה שלכם הייתם רוצים שינגנו הלב וההתלהבות ובקיצ' ארמונ-יה שיהיה מזל טוב ובניין עדי עד אמן!

12/01/2008 14:32:42- ישראל .מ.
"מי שלא ראה את להקת ארמונ-יה לא ראה שמחה אמיתית בחייו"..
חברה אני אומר לכם - להקת ארמונ-יה תעלה את הרמה של החתונה שלכם לשמיים. הייתי כבר בעשרות חתונות - ובכל פעם שהייתי בחתונה שבה להקת ארמונ-יה הופיעה - הרגשתי מהי שמחה אמיתית. להקה מעולה עם חידושים מפתיעים/מקפיצים ביותר למיטב שירי החתונות. הלהקמה ממש מתחברת עם הרוקדים - ומנגנת מכל הלב-פשוטו כמשמעו. אם תראו אותם בפעולה -תבינו על מה אני מדבר! מומלץ ביותר!!!

06/01/2008 13:06:20- חיים ורבקה יעל ארפי
החתונה ששי היה בה היא שלנו =)
ב"ה זכינו שהחבר'ה האלה ינגנו אצלנו...וב"ה הייתה שמחה אמיתית!אנחנו הממלצנו בחום...

09/12/2007 13:01:24- שי שטרית
להקה מספר 1 בארץ
באמת חבורה של נגנים צדיקים מלאי התלהבות ואמביציה!!! השם מדבר בעד עצמו!הייתי בחתונה שלהם ביום רביעי לב האצולה והיה מטורף! קיצור רק ארמונ-יה

01/11/2007 06:09:52- חדוה ומור דהן
ניגונים כשרים ושמחים.
חדוה ואני התחתנו בד' אדר תשסז בגינת אגוז, הלבטנו המון לגבי הלהקה ואחרי החתונה המדהימה שלנו אין לי ספק, ולכל פעילי מעייני הישועה והחוזרים בתשובה שלנו אין לי ספקות שאני ממליץ על הלהקה הזאת. ותודה על האנרגיות המדהימות שנתתם לנו בחתונה.

01/11/2007 06:03:47- מור וחדוה דהן
עד היום אני זוכר ת'ניגונים
התחתנו בד' אדר תשסז' וכל הזמן התלבטנו מי תהיה הלהקה. אחרי החתונה והתגובות המדהימות שקיבלנו מכל 700 האורחים שלנו אין לי ספק מי הלהקה הכי טובה שיכולתי לבחור.ולכל הפעילים במעייני הישועה והחוזרים בתשובה שלנו אני אומר את זה. ארמוניה זה הניגון הכשר והשמח של ימינו.

21/10/2007 06:03:36- ינון לבנון
נגיגה במחיצתם
ה' יתברך זיכה אותי לנגן קצת במחיצת המקצוענים האלו, אני אומר לכם חברי'ה, ארמון-יה לא רואה שום הרכב ממטר,

07/10/2007 05:55:40- יואב פישר
ארמוני-ה
ללא ספק אחת הלהקות!!!!לא להתלבט חבורה של צדיקים שרוצים לעשות כמה שיותר שמח בשביל חתן וכלה וזה מתבטא בסופו של דבר בניגון שלהם!!!נטו לשמח חזקים!!!אשריכם!!

24/09/2007 07:48:54- נתי
אחלה
הייתי בחתונה שלהם פשוט אחלה להקה אחלה קצב מקצוענים בטירוף השמחה מטורפת להקה מס' 1

23/09/2007 10:37:25- שרית אהרוני
להקה מעולה
התחתנו ב"ה לפני כחודש ביג אלול בגן הפיקוס גבעת השלושה בחתונתינו הופיעה הלהקה הכ"כ מעולה ארמון-יה. אין מה לדבר הם פשוט הפכו את החתונה הזו לדבר בלתי נישכח רמה גבוהה ביותר של איכות ושל שמחה אמיתית כאחד פשוט אין מילים. איציק ושרית אהרוני 0545850144 0526093430