חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


לכתחילה  
23/04/2014

כיום ברב להקות החתונה תמצאו מגוון רב של סגנונות מוזיקאליים, הדבר לא היה כך לפני מספר שנים בהם בכל חתונה הייתם שומעים את אותם שירים של זמרים כמו אברהם פריד ומרדכי בן דוד, ריקודים במעגלים ומקסימום צעד תימני. אז מאיפה השינוי התחיל? איך נכנסה הרוח החדשה שמקפיצה את החברה לשמיים? התשבה: להקת לכתחילה. אבישי עמיצור הסולן והנגן של הלהקה, אדם אמיתי שאצלו הנגינה והשמחה חייבים לצאת ממקור זך ואמיתי, עם הרבה אמונה והקשבה ללב. אבישי הוא זה שהצליח לשנות את הרפרטואר להפוך את המוזיקה הקונבנציונלית לשמחה עצומה.
אז איך הכל התחיל?
לפני כ34 שנה בהיותו בן 11 החל אבישי לנגן על תופים. בהיותו בן 12 מידי ערב היה מבקש מהנהלת הישיבה התיכונית 'נחלים' אישור לצאת לנגן באירועים. הנער התקדם ללא הפסקה וכבר בכיתה ט' הקים את הלהקה הראשונה שלו 'ארזי הלבנון'. הם היו מנגנים ושרים שרים של מיטב הזמרים דאז אברהם פריד ומרדכי בן דוד והצליחו רבות. לאחר תקופה אבישי הלך עם ליבו ופרק את הלהקה. הוא רצה לנגן משהו מהלב, משהו שונה.
למרות כל התנגדות הסובבים אותו ולמרות הצלחתו, החליט אבישי עמיצור ללכת עם הלב עד הסוף ולהקים להקה אלטרנטיבית למוזיקה שנשמעה אז בכל מקום. אבישי הקים את להקת לכתחילה והחל להלחין ולעבד ניגונים מסוג שעוד לא נשמע בעולם הדתי. כך יצר עמיצור עם להקתו ביצועים מקפיצים מסוג שונה, ניגונים שמעיפים את הקהל לשמיים, פשוטו כמשמעו. ניגוני חב"ד, ברסלב וניגוני אדמורים מתובלים במוזיקת עולם המחוברת ישירות לה' יתברך. כך מבלי לנסות לרצות את הציבור, החלו אבישי עמיצור ולהקתו לפתח את תחום המוזיקה היהודית-אלטרנטיבית.
 
עמיצור, שהחל את הקריירה שלו כמתופף, הוא גם סולן הלהקה, ובמשך הזמן למד לנגן על קלרינט, סקסופון, מפוחית, וכלי נשיפה שונים. אל הבמה הם עולים עם עשרות כלים. מתוכם 12 סוגי חלילים שונים שעמיצור מחליף במהלך השיר
 
ללהקת לכתחילה רפרטואר עשיר של מוזיקה אירית ומוזיקת עולם, תשאלו איך זה מתחבר למוזיקה שכל מטרתה היא לחבר את המוזיקה באהבה גדולה לה'? את זאת מסביר עמיצור: "אני מרגיש מעומק ליבי שהמוסיקה האירית הינה מוסיקה שיש בה ניצוצות משירת הלויים שלנו, ולצערנו הרב עם החורבן והגלות גם שירת הלויים התנפצה והתפזרה בכל העולם ושומא עלינו ללקטה ולבררה היטב היטב, ואני הקטן לקחתי על עצמי עם הרבה תפילות לכוון אל האמת ולברר את כל הניצוצות ולקדש את המוסיקה הזו והקפדתי לנגנה ע"י נגנים יראי שמיים שאוהבים את המלאכה ומחוברים אליה ממש"
להקת לכתחילה הספיקה להפיק כבר כמות לא זעומה של שמונה דיסקים, שניים מקוריים ושישה של חתונות. בכולם תוכלו להנות מייחודיות הלהקה. הנגיעה המיוחדת בשירים, ריבוי הכלים המיוחדים ןהכי חשוב השמחה והאמיתיות הנוגעת ישירות בלב השומעים, שמחה שלא ניתן לפספס.
 

למידע נוסף, המלצות גולשים, תמונות ועוד  לחץ כאן