חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  אטרקציות > בלונים לעיצוב אירוע

בלונים לעיצוב אירוע  
28/02/2016

מי לא מעלה חיוך על השפתיים כשהוא מקבל בלון? יש בבלונים משהו טבעי בלתי מוסבר המחבר אותנו לשמחה, כנראה שזה נטוע בנו עוד מילדותנו.. תופתעו לגלות כמה דברים מדהימים ניתן לעשות עם בלונים.
אל אף הפשיטות שיש בבלון, יש מי שהחליט לקחת את הנושא כמה צעדים קדימה. כיום ישנם אמנים שאומנותם מתמחה ביצירה בבלונים. כאשר הם באים במגע עם בלונים השמיים הם הגבול. למה שלא תפתיעו את עצמכם ואת האורחים עם חתונה המלאה בעוד ועוד אטרקציות של בלונים.
על מנת יצור אוירה יוקרתית המתאימה לחתונה מומלץ לבחור לאירוע בלונים לבנים בשילוב גוונים של צבע נוסף. להלן מספר רעיונות כיצד ניתן לשלב את הבלונים במהלך החתונה
קבלת פנים- ניתן להעמיד באולם בובות ענק של חתן וכלה העשויות אך ורק בלונים, בחיפוש קצר ברשת תוכלו למצוא מספר אמני בלונים שעשו זאת בעבורכם
חופה- ניתן להזמין עמודים עם סידורי פרחים (כמובן מבלונים) לשביל המוביל לחופה וכן לקשט באותו סגנון את החופה.
ניתן לחלק לקהל לקראת סוף החופה בלוני הליום באותם צבעים על מנת שיפריחו בסיום החופה. עם סיום כזה תהיו בטוחים שאף אחד לא יישאר אדיש.
עיצוב מרכזי שולחן ובר בופה- ניתן להזמין עיצוב בר מדהים הבנוי מבלונים. וכן עיצוב למרכזי השולחנות. קיימות אפשרויות רבות לעיצוב- זרי בלונים המשלבים בלוני הליום, בלון בתוך בלון ועוד רעיונות רבים.
רחבת הריקודים- ניתן להזמין מראש מפל בלונים. מפל הבלונים מותקן בתוך האולם על התקרה, בתוך הרשת ישנם כמות בלונים אדירה המותאמת לגודל האולם ואופי האירוע.
אפשרות נוספת, לחלק כתרי בלונים לרוקדים. אין ספק שכולם יקומו מהשולחנות ויבואו לרקוד
מזכרת מהאירוע- ניתן לחלק בלונים מודפסים עם מילת תודה למזכרת לכל האורחים. כיום, מרבית הבלונים המודפסים הינם בשיטת הדפסת משי. היתרונות של הדפסת המשי הם איכות הדפסה טובה, מחיר זול ומהירות הדפסה גבוהה.אפשרות נוספת היא לקשור לכל המכוניות בחניון בלוני הליום עם הקדשה.