חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


עת לכל חפץ  
15/03/2016

מתי לחלק את המזכרת מהאירוע?
אומנם העיקר זה הרעיון של המזכרת אותה בחרתם. אבל אם כבר בחרתם מזכרת והחלטתם להשקיע חלק מתקציב החתונה במזכרת יפה שתשאיר רושם על האורחים, מומלץ להשקיע עוד מעט מחשבה על עיתוי ואופן החלוקה.
במידה ומדובר במזכרת קטנה ואתם רוצים שלא תתפספס, ניתן לחבר לכל פתק של סידור מקומות הישיבה מזכרת קטנה כמו שוקולד או בועות סבון קטנות עם הקדשה. לחילופין ניתן למלא סלסלה עם המזכרת ולהביא לילדה קטנה וחמודה לחלק לאורחים בכניסתם לאולם. אחד היתרונות בחלוקת המזכרת בתחילת האירוע, מעבר לכך שכל האורחים בטוח יקבלו אותה, היא נתינת רושם ראשוני של אירוע מושקע (וזה בהחלט יכול להשפיע גם על הצ'קים..)
המזכרת יכולה גם להשתלב בעיצוב השולחנות. ניתן לשלב את תקציב העיצוב עם תקציב המזכרת ככה שתוכלו לחסוך בעלויות או להשקיע יותר תקציב במזכרת. לדוג' ניתן להעמיד על כל שולחן 3 עציצי פרחים עם חלוקי נחל סביבם ככה שהרווחתם שתיים במחיר אחד. העציץ יהווה מזכרת שתישאר לאורך זמן והאולם יראה יפה ומעוצב.
חניון האולם- כן, גם הוא יכול להיות מקום נהדר להפתיע את האורחים ולחלק בו את המזכרת. ניתן לקשור לכל המראות של הרכבים בחניון בלון הליום עם הקדשה 'תודה על השתתפותכם', התוצאה מרשימה במיוחד והאורחים בצאתם מהאולם יופתעו לגלות מזכרת יפה במחיר השווה לכל כיס, מזכרת שיזכרו בדרכם הביתה ועוד הרבה אחרי.
* התמונה באדיבות 'תמר עיצוב אירועים'