חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הכל לכלה > אביזרים נלווים לקשירת המטפחת

אביזרים נלווים לקשירת המטפחת  
30/06/2014

סביב קשירת המטפחת ישנם אביזרים נלווים המוסיפים יופי למטפחת וישנם שעוזרים מאחורי הקלעים לשמור על יציבות הקשירה.
 
סרט מונע החלקה- פטנט מדהיםשיכול להחזיק את המטפחת על הראש יום שלם מבלי שתחליק לאחור. מדובר בסרט לשיער העשוי קטיפה הניסגר מאחור בעזרת סקוטש. ניתן להשיגו בצבים שחור/ לבן ובאורכים שונים בהתאם להיקף הראש. את הסרט יש ללבוש מתחת המטפחת כאשר הקיפול קדימה והתפר אחורה כשהזכר של הסרט בשמאל והנקבה בימין. אם לא לובשים לפי ההוראות, הסרט לא ימנע את ההחלקה.על גבי הסרט קושרים את המטפחת (הסרט לא נראה).
 
סיכות סבתא- לאחר שקושרים מאחור את המטפחת ניתן להשתמש בסיכות סבתא שחורות להדק את המטפחת לשיער ועליהן להעביר את קצוות המטפחת שמעבירים מעל הראש. כך הסיכות מוסתרות ברובן.
 
סיכות מעוצבות-  ניתן לרכוש בחנויות מטפחות ובחנויות של קישוטים לשיער. בראש הסיכה  מודבק קישוט שניתן להתאים למטפחת. סיכות מעוצבות לרוב חזקות יותר מסיכות הסבתא וכך יעילות יותר בשמירה על יציבות המטפחת. הסיכות מקושטות בחומרים שונים: פימו, בד, כפתורים, נחושת וכו'  בגדלים שונים.
 
קשתות מעוצבות- ישנם קשתות מנחושת שמחובר אליהן אלמנט לקישוט. את הקשתות שמים מעל המטפחת- תוספת עדינה ויפה
 
כובעים מתחת למטפחת
ניתן לקנות או להכין לבד. הקובעים משמשים לאטימת מטפחות שקופות או מחוררות, ליציבות המטפחת ויש מהם שעוזרים גם ליצור נפח למטפחת.
כובע פשוט- כובע טריקו (דומה לקובע ים). את הכובע שמים מתחת למטפחת כדי להשיג כיסוי מלא של השיער ולייצב את המטפחת.
כובע ספוג- (המכונה גם בובו)הוא שדרוג של הכובע הפשוט, הקובע עשוי גם הוא בד טריקו אך בחלק האחורי למעלה מחוברת אליו כרית ספוג עגולה המייצבת עוד יותר את כיסוי הראש ומוסיפה נפח למטפחת מאחור, מראה של 'שיער מלא' מתחת למטפחת. ניתן לבחור בין שתי סוגים של כובע זה על פי גודל הנפח הרצוי או לרכוש כובע ספוג המחובר לסרט קטיפה מונע החלקה.
כובע גרב- ניתן להכין לבד מגרביון. לוקחים גרביון מידהXXL  ומורידים את הרגליים. מי שרוצה ללפף סביב צמה יכולה ללפף את הרגלים ולקשור בסוף בגומייה.

מאמרים נוספים: מטפחות מעוצבות, קשירת מטפחות