חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


קשירת מטפחות  
28/02/2016

 
קשירת המטפחות הוא הנושא בו ניתנת לך האפשרות להגשים את היצירתיות שבך. כל קשירה 'מסובכת' מובנת על בסיס קשירה פשוטה. ההבדל ברמות הקושי והזמן שלוקח לקשור כל מטפחת מושפע מסוג וכמות האביזרים הנלווים למטפחת או לכמות המטפחות.
 
מי שרוצה 'עבודה קלה' יכולה תמיד לבחור במטפחת מעוצבת, בה השילובים בין בדים, סרטים או סיכות מחוברים למטפחת וכל שנותר זה לקשור מאחור או מקסימום להעביר את קצוות המטפחת מעל הראש פעם אחת. למי שעדיין חדשה בעסק קשירת המטפחות נמליץ תחילה להחליט על קשירה בסיסית אותה היא אוהבת (אפשר כמובן גם כמה סוגים), בהן כדאי להתנסות עם מטפחת פשוטה אחת.
 
קשירת מטפחת משולשת-
הקשירות הנפוצות כיום הן קשירת 'סבתא'- בה לוקחים מטפחת משולשת וקושרים אחורה מתחת לשיער האסוף. אם רוצים ניתן להעביר את הקצוות מעל הראש או מסביב לגולגול. כאשר מעוניינים שהשיער לא יציץ מאחורה מומלץ לא לקשור את המטפחת מאחור אלא רק להצליב ולהעביר קדימה. או לחילופין כאשר המשולש צמוד לשיער האסוף ועם הקצוות עוברים מעל השיער והמטפחת.
בכדי לייצב את המטפחת על ראש מומלץ לקפל פעם אחת את המטפחת בקו המקביל לקו המצח. או לכפל מספר כיפולים ובכל פעם שהמטפחת זזה אחורה לפתוח כיפול אחד.
 
קשירת צעיפים-
ניתן להצליב מאחורי הראש ולאחר מכן להעביר מעל הראש את הרצועות ולקשור מאחור או להעביר אחת מהרצועות מעל הראש ואחת לסובב סביב לגולגול ואז לקשור או לסובב את שתיהן סביב לגולגול ולקשור.
אפשרות נוספת- להצליב מאחור את הרצועות, להרים אותן סביב לגולגול פעם אחת ולקשור בצד השמאלי למעלה ואז לסדר שרצועה אחת 'נופלת' ישר ללמטה ואחת עולה פרוסה על הגולגול ויורדת גם למטה.
שילוב מטפחות
כאשר רוצים לשלב שתי מטפחות או מטפחת וסרט, קשורים תחילה מטפחת אחת (או רק מצליבים מאחור) ואז קושרים את המטפחת השנייה או הסרט וקושרים אותם. ניתן כמובן לשלב יותר משתי אלמנטים. אחרי שהכל קשור, מחילים להעביר מעל הראש את הקצוות בסדר הרצוי.