חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הכל לכלה > מטפחות מעוצבות

מטפחות מעוצבות  
07/10/2015

מטפחות מעצבות הן הפאנצ' ליין בעיצוב אופנה עבור האישה הדתית. עד האופנה האחרונה כדי להשוות למטפחת מראה מיוחד, מעוצב ומקורי, השתמשו הנשים בשילוב בין שתי מטפחות בצבעים שונים, מטפחת וסרט, מטפחת עם הדפס או ריקמה יפה ועיקר ההצלחה היה תלוי בשילוב בין המטפחת לסוג הקשירה. לרוב המטפחת הייתה שולית ללבוש, מותאמת לו ומשלימה את ההופעה.

כיום, משנפתחה הנישה של מטפחות מעוצבות, המטפחות מושכות יותר בעיצובן ולכן גנבות את הופעה לשאר פריטי הלבוש. המעבר למטפחות המעוצבות עשה מהפך בו הרבה יותר קל לשדרג את המראה החיצוני עם מטפחת שתשב יפה על הראש. 

 
מטפחות מעוצבות ניתן למצוא בשלל רב בחנויות רבות. המטפחות בנויות בגזרות המטפחות שהיו עד היום משולשות/ צעיפים/ סרטים/ בנדנות הכל בעיצוב חדיש בו משולבים בדים בצבעים שונים, תחרות וסרטים הכל במטפחת אחת מחוברת יחד.  כך שהתוצאה המרשימה דורשת חצי דקה של קשירה.
 

יש כיום תחרות גדולה בין מעצבות טובות ומוכשרות המשלבות בין הבדים השונים עבורך, כל מה שנותר לך לעשות זה לבדוק איזה גזרה וקשירה הכי מתאימות לך ואז להתחיל במלאכת המדידות. לכל מעצבת הגזרה קצת שונה. כך שאם היה לך מסובך ללבוש מטפחת משולשת גדולה- אל תתייאשי מכל המטפחות המשולשות. ישנן לדוגמא מעצבות שלקחו את המטפחת הבסיסית המשולשת ושיפרו אתה גזרה כך שהזויות לא שוות בשלושת הפינות אלא זווית אחת כהה והשתיים האחרות חדות. מטפחת כזו מקלה על התמודדות עם הרבה בד וסידורו בזמן הקשירה.
גיזרה נוספת שפותחה בעקבות חידוש המטפחות המעוצבות היא מטפחת 'סינר' בצורת T  הנקשרת בקלות ויוצרת מראה סופי כשל צעיף.
ניתן למצוא בשוק גם מטפחת פשוטה שמחובר לה בחלק הקדמי לכל האורך סרט שארוך יותר מהמטפחת המאפשר קשירה יפה ומסודרת הניתנת לקשירה סופית בעזרת הסרט העודף שנשאר בקצוות.


בקיצור, ישנם דגמים מדגמים שונים, שכולם פותחו עבורך. אל תהססי להתנסות במטפחות משונות. אלו פותחו על מנת להקל עליך את הקשירה.

 


מאמרים נוספים : אביזרים נלווים לקשירת מטפחות, קשירת מטפחות