חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הפקת אירוע > מדריך לבחירת צלם וידאו

מדריך לבחירת צלם וידאו  
30/06/2013

צילום הוידאו הוא המזכרת החיה שהכי קרובה למציאות חתונתכם. מזכרת שתישאר איתכם לאורך שנים ותזכיר לכם מה היה, איך היה ואפילו דברים שאתם במהלך החתונה לא ראיתם או חוויתם. על כן צריך לבחור את הצלם בקפידה.
תהילך בחירת צלם הוידאו נעשה במקביל לבחירת צלם הסטילס. לרוב בגלל הקשר שבין בעלי המקצוע, יעדיפו צלמי הוידאו לעבוד עם צלם סטילס המוכר להם ככה שהעבודה המשותפת תהיה קלה יותר ופוריה יותר. כך כל צלם ייתן את עמדת הצילום המתאימה יותר לצלם השני עפ"י דרישות אופי עבודתו. אם בכל זאת תעדיפו לקחת אנשי צוות שלא עבדו יחד בעבר, חשוב שתערכו היכרות בניהם בתחילת האירוע.
המלצות וקשר בין אישי – בתחילת חיפושיכם אחר הצלם, תבררו עם אנשים שכבר התחתנו על צלם הוידאו שלהם. האם הם היו מרוצים מהתוצר המוגמר וכן מתהליך הצילום לאורך הדרך. האם הצלם ידע לעשות את עבודתו באופן נעים ובלתי מורגש מבלי להשתלט על האירוע. והכי חשוב האם הוא זרם עם הזוג.
את כל מה שתבררו קודם עם לקוחות לפני הפגישה עם הצלם, תנסו לבחון בעצמכם תוך צפייה בסרטים הערוכים. האם אתם אוהבים את סגנון הצילום, האם הם מעבירים לכם את אווירת החתונה, וכן שאלו שאלות ובדקו את יחסי האנוש של הצלם, את ההבנה בניכם ואת מקצוענותו בתחום.
עלויות- צלמים רבים יציאו לכם חבילת צילום שכביכול משתלמת יותר. צריך לבדוק כל חבילה לגופה, פעמים רבות החבילה היא בסיסית מאוד וחייבים להוסיף לה 'אקסטרות' שאם תוסיפו אותן תגיעו למחיר רגיל. לעומת זאת, ישנם תוספות שעקרונית הן מיותרות כגון מצלמות רחף, מקרנים, מסכים שעליהם תוכלו בהחלט לוותר.
למספר הצלמות הוידאו יש השפעה ישירה על המחיר. כמות המצלמות נקבעת עפ"י כמות המוזמנים. מקובל לקחת מצלמה אחת על כל 350-500 איש.
אם בכלל כל העסק יקר עבורכם לא כדאי שתוותרו על הסרט מראש, ישנה אפשרות להזמין צילום וידאו ללא עריכה ולערוך לבד או להשהות את עריכת הוידאו.

מאמר משלים בנושא זה: מדריך לבחירת צלם אירועים

לצלמי וידאו מומלצים ע"י כל שמחה לחץ כאן: http://www.kol-simcha.co.il/recommended.aspx?cat=44