חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 


צילום אירועים  
16/11/2012

צילום חתונה הוא תהליך ארוך המתחיל עוד לפני ההגעה לאולם או הגן ונגמר בשעות הקטנות של הלילה. הצלם אותו תבחרו ילווה אתכם בכל אותן שעות ואף ימים רבים אחרי עד קבלת התוצאות. הצלם הוא זה שיוצא מכם את מיטב הרגעים וישאיר לכם מזכרת לנצח נצחים. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר חשוב מאוד הקשר האישי עם הצלם. שהתקשורת נעימה, שיש הבנה לרצונותיכם וכל זאת כמובן מעבר לכישרונות הצלם.
המלצות- המלצות על צלם יכולות לעזור במיקוד לבחירת צלם שיתאים לכם מבין שלל הצלמים. אולם, אין לסמוך רק על ההמלצות. כדאי להכנס לאתרים של צלמים ולראות איזה צלמים ואיזה סגנונות צילום אתם אוהבים. לאחר מכן קבעו פגישות עם צלמים.
פגישות- חשוב לא להרבות בפגישות עם צלמים כי תישארו מבולבלים ולא תזכרו מה ראיתם אצל מי. אחרי כל פגישה רשמו מה ראיתם ופיסלו את אחד הצלמים שפחות נראה לכם.
בהלך הפגישה צלמים רבים מראים לזוגות אלבום שהוא  'תיק עבודות' שלהם. 'תיק בעבודות' הוא לקט של תמונות מוצלחות מאירועים שונים (ולפעמים אפילו דוגמנים, כדי להבטיח את יופי 'המתחתנים') מאלבום זה הם רוצים שתתרשמו. אתם מצדכם צריכים לנסות לברר מה יצא בפועל מהחתונה שלכם. בקשו לראות אלבום מוכן של זוג שצריך לבוא לקחת. עדיף לצפות גם בתמונות באלבום כיסים רגיל על מנת שתוכלו להתמקד באיכות התמונה ולא בעיצוב האלבום.
התמונות- יש לבדוק שבאלבום מופיעים כל שלבי החתונה, שהתמונות מעבירות רגש וממחישות תנועה  וכן את טיב הצילום. בדקו את התאורה בתמונות. האם התמונות מוארות מספיק, אך לא יותר מידי. האם גוון העור של המצולמים נראה טבעי ולא בוהק וכו'
המצלמות- ישנם שתי אפשרויות למצלמות והשילוב בניהם הוא המומלץ ביותר. לרוב הצילומים משתמשים במצלמה דיגיטאלית. המצלמה הדיגיטאלית מאפשרת לקבל תמונות מיד, הצילום יותר חופשי שכן אין הגבלת פילים. בצילום הדיגיטאלי עיבוד התמונה נעשה במחשב ולא ע"י סרטי צלום מיוחדים. לעומת זאת ישנם יתרונות לצילום עם פילים כגון צילום תמונות מטושטשות של תנועה ע"י צילום בחשיפת אור ארוכה, וכן צילומי חושך הנותנים אווירה מיוחדת שאותם יוצרים עם סרט צילום באיכות גבוהה (ASA במספר גבוה)

מאמר משלים בנושא: מדריך לבחירת צלם וידאו

לצפיה בצלמי אירועים מומלצים ע"י כל שמחה לחץ כאן: http://www.kol-simcha.co.il/recommended.aspx?cat=22