חתונה יהודית
פירסום חתונה בדקה ה90 אירועים וחוויות ווידאו חתונה הנחות ומבצעים מאמרים רשימה אישית טיפים חתונה - ראשי
 
חדשות ומבצעים   
 השכרת חופות - חופת במבוק/ חופה יפנית במחיר הכי משלם
 אומנות הצילום צבי גלעד - מבצע חורף חם!!! 2 צלמי תמונות, אלבום דיגיטלי גדול, אלבומו הורים, סרט ערוך עם קליפים ברמה גבוה ביותר וצוות מגנטים ללא תוספת. במחיר ללא תחרות: רק 6300 ש"ח
 להקת הלל - מבצע מדהים!!! הרכב 5 נגנים רק ב4500 ₪
 משתלה מהלב - הנחה ללקוחות כל שמחה בהזמנת מזכרת מהאירוע מהמשתלה השיקומית
 ברכת כלה בעיצוב אישי - רוצים לפנק את הכלה בברכת כלה יחודית?
 ארמוניה - מבצע הדקה ה90 מחירים מיוחדים לתאריכים אחרונים לאירועי חנוכה

 

חתונה יהודית > מאמרים כללי  >  הכל לכלה > שמלות כלה צנועות

שמלות כלה צנועות  
20/01/2015

משימת חיפוש שמלת כלה צנועה היא משימה לא פשוטה עבור כל כלה, השמלה היא הדבר החשוב ביותר עבור רוב הכלות ועליה לא יתפשרו.
עבור כלה דתייה או כלה שרוצה לתפור שמלת כלה צנועה בהתאם לכללי המסורת, המשימה מורכבת אפילו יותר.
המבחר הקיים היום הוא מבחר דל , ולפעמים הכלות שעתידות לעמוד מתחת לחופה ביום הגדול , נאלצות להתפשר על שמלות בגזרות מיושנות או בשמלות חדשניות שנותנת פתרון באמצעות שרוולון או תפירת חלק נוסף שבדרך כלל לא נראה קשור למראה הכללי. בניגוד למה שנהוג לחשוב, שמלות צנועות מקובלות גם בקרב אוכלוסיות נוספות: לדוגמה: קהל הכלות אשר מתעניינות באופנת וינטג'. מדובר באופנה אשר כוללת דגמים ועיצובים מתקופות קודמות, בעיקר בגדים אשר יוצרו החל משנות העשרים וכלה בשנות השמונים של המאה העשרים. עיצובים אלו בדרך כלל יהיו פחות חשופים, בעיצוב ייחודי וקלאסי שמזכירות בסגנונן את שמלות הכלה שנהוג היה לעצב בשנות העשרים של המאה העשרים.
אוכלוסייה נוספת של כלות העשויה להתעניין בשמלות כלה צנועות, היא קהל הנשים השמרניות – בחורות אשר חונכו על ברכי חינוך דתי ומסורתי  ורוצות לכבד את משפחתן בשמלה שתייצג ערכים אלו במסורת שעליה גדלו.
אז איך אפשר לבחור בשמלות כלה צנועות שישלבו את העידון והצניעות, בלי לוותר על האלגנטיות והיופי שילוו את הכלה לאורך ערב כה חשוב בחייה?
  
ראשית יש לוודא שהמעצבת אליה פנית בעבר עיצבה שמלות כלה מהסוג הזה, ותוכלי לראות עבודות שעשתה לראות האם זה מוצא חן בעיינך. לא תמיד מעצבות ידועות בעלות שם בהכרח ידעו לתפור שמלה לפי דרישה זו, שגם תהיה יפה וגם נוחה, הנסיון פה הוא חשוב
שילוב נכון של בדים אטומים, או שכבות של בדים חצי שקופים אשר יוצרות אטימות מלאה אך משוות לשמלה מראה מיוחד .
לא מעט כלות עיצבו כבר סקיצה מראש של איך הן היו רוצות להיראות, אבל שמדובר בשמלת כלה צנועה עדיף לחפש מלכתחילה שמלה מובנית עם שרוולים. לא כדאי להסתמך על עיצובים שבנויים על בסיס שמלת סטרפלס או כתפיות ממחשבה להוסיף אח"כ שרוולים. התוצאה עלולה לאכזב והשמלה תיראה כאילו נתפרה בשיטת טלאי על טלאי .
אין צורך להתפשר, אפשר למצוא את השמלה החלומית שתשלב יופי ומסורת.
בשנים האחרונות ישנו גל של מעצבות מוכשרות המוציאות קולקציות לציבור הדתי ובכללם גם מעצבות שמלות כלה. הידע, הנסיון והבנת הניואנסים הקטנים בעיצוב השמלה באים לידי ביטוי בתפירה מותאמת לדרישה זו.
 
מזל-טוב .